Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 24.09.2018

pretežno jasno
Zvečer bo zmerno do pretežno oblačno, predvsem v hribovitem svetu zahodne Slovenije bo občasno rahlo deževalo ali rosilo. Krepil se bo jugozahodni veter.
13°C | 18°C
torek, 25.09.2018
4°C | 16°C
sreda, 26.09.2018
3°C | 16°C
četrtek, 27.09.2018
1°C | 20°C
petek, 28.09.2018
6°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 23.9.2018 ob 18h
V drugi polovici noči in jutri zjutraj bodo najmočnejši sunki severnega vetra ponekod v severni in severovzhodni Sloveniji lahko presegli hitrost 70 km na uro.
13°C
18°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Polhov Gradec v oklepu snega


NOVICE

| |
07.02.2018      13:51
A A

Polhov Gradec v oklepu snegaDeli:

Danes zjutraj je merilo pokazalo 47 cm snega, od tega je 15 cm novega na 32 cm pomrznjene podlage! Zima ima zobe ali pa dolg rep in pustne šeme bodo imele težko delo, da bodo zimo odgnale, saj vremenarji napovedujejo belo pokrajino še štirinajst dni! Vsa pohvala pa našim pridnim javnim delavcem, poštar mi je peš prinesel paket slik, kajti službeni moped ima res avtomatski menjalnik, torbe in vetrno zaščito, ampak verig pač nima… Hvala tudi družinskemu podjetju Trobec s številnimi pomočniki, ki zelo vestno plužijo in posipajo naše hribovite kraje in naj se bela Ljubljana zgleduje po njih! Tudi pločniki so pri nas spluženi in strojno odmetani, tako da fantje kapo dol!

Še nasvet glede zimske opreme, dodajte v prtljažnik vlečno vrv, posodo s peskom ali pepelom in manjšo lopato... za boljši občutek in pomoč v zastoju! Da pa pnevmatike bolje prijemljejo na mehki sneženi podlagi, če spustite vsaj na pogonskem paru pritisk zraka na 1 bar, pa že veste od lani... srečno!

Sebastjan Vehar
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!