Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

JUTRI
22°C
6°C
TOR.
12°C
8°C
7402

Polhov Gradec v oklepu snega

Danes zjutraj je merilo pokazalo 47 cm snega, od tega je 15 cm novega na 32 cm pomrznjene podlage! Zima ima zobe ali pa dolg rep in pustne šeme bodo imele težko delo, da bodo zimo odgnale, saj vremenarji napovedujejo belo pokrajino še štirinajst dni! Vsa pohvala pa našim pridnim javnim delavcem, poštar mi je peš prinesel paket slik, kajti službeni moped ima res avtomatski menjalnik, torbe in vetrno zaščito, ampak verig pač nima… Hvala tudi družinskemu podjetju Trobec s številnimi pomočniki, ki zelo vestno plužijo in posipajo naše hribovite kraje in naj se bela Ljubljana zgleduje po njih! Tudi pločniki so pri nas spluženi in strojno odmetani, tako da fantje kapo dol!

Še nasvet glede zimske opreme, dodajte v prtljažnik vlečno vrv, posodo s peskom ali pepelom in manjšo lopato... za boljši občutek in pomoč v zastoju! Da pa pnevmatike bolje prijemljejo na mehki sneženi podlagi, če spustite vsaj na pogonskem paru pritisk zraka na 1 bar, pa že veste od lani... srečno!

Sebastjan Vehar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi