Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Danes bo v zahodni Sloveniji zmerno do pretežno oblačno. Drugod bo sončno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo dopoldne megla. Pihal bo jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 16 do 24 stopinj C.
8°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
8°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 18°C
Opozorila
Petek, 20.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Obvestila

Plačevanje s trajniki tudi na občini in v KS ......


OBVESTILA

| |
15.04.2013      18:54
A A

Plačevanje s trajniki tudi na občini in v KS Dobrova


Občina Dobrova - Polhov Gradec in Krajevna skupnost Dobrova uvajata plačilo vodarine in grobnine tudi prek sistema direktnih obremenitev – trajnikov.


Deli:

Za vzpostavitev direktnih obremenitev je treba izpolniti obrazec "Soglasje za direktno obremenitev", ki ga dobite na spletni strani občine in v sprejemni pisarni občine. Priložiti je treba fotokopijo osebnega dokumenta, fotokopijo bančne kartice za račun, prek katerega se izvaja direktna obremenitev, in račun (položnico), za katerega želite urediti plačilo prek direktne obremenitve.

Soglasje za izvajanje direktnih obremenitev lahko poda zgolj plačnik storitve. O znesku direktne obremenitve bodo plačniki obveščeni tako kot do zdaj, z računom, na katerem obrazec UPN ne bo več prečrtan, vendar bo namesto zneska za plačilo zapisano, da gre za plačilo prek trajnika.

Soglasje za direktno obremenitev z obveznimi prilogami lahko uporabnik izpolni in posreduje na občino. Vsa soglasja z obveznimi prilogami, prispela do 5. maja 2013, bodo upoštevana pri plačilu položnic za vodo za obdobje januar–april 2013. Vsa soglasja, prispela po tem datumu, pa bodo upoštevana pri prvem naslednjem obračunu za storitve.

 

Občina Dobrova - Polhov Gradec 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.