Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 16.07.2018

pretežno oblačno
Zvečer bo še možna kakšna ploha ali nevihta, ponoči pa se bo ozračje umirilo. Prehodno se bo zjasnilo. Zjutraj pa se bo od zahoda zmerno pooblačilo, po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 28°C
torek, 15.07.2018
18°C | 27°C
sreda, 17.07.2018
16°C | 28°C
četrtek, 18.07.2018
15°C | 30°C
petek, 19.07.2018
15°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 15.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
28°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Za veselje otrok


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA

| |
14.09.2017      10:29
A A

Za veselje otrok


Predstavniki občine Dobrova - Polhov Gradec skupaj s predstavniki osnovnih šol Polhov Gradec in Dobrova redno spremljajo urejenost in ustreznost opreme in prostore, v katerih zavoda izvajata vzgojno-izobraževalne programe. Poletje in počitnice, ko ti prostori samevajo, so najprimernejši čas za posodobitve, obnove in popravila.


Deli:

Letošnje počitnice so bile delovne v vseh enotah. Sredi avgusta se je ustrezno uredilo zunanje igrišče pri podružnični osnovni šoli Črni Vrh, kjer se je dodatno postavila nova dvojna gugalica. Ta je že poskrbela, da so bili odmori črnovrških osnovnošolcev živahnejši. Nove gugalnice so se razveselili tudi malčki iz vrtčevske enote Brezje. V počitniških mesecih je potekala tudi obnova lesenega dela fasade na Osnovni šoli Dobrova. Obnovitvena dela so bila obsežna, saj je bil les zaradi let in vremenskih razmer pošteno načet. Izvajalec je les očistil in pobrusil, ga premazal z zaščitnimi sredstvi in opravil lakiranje, dotrajane lesene plošče pa je v celoti zamenjal. Podoba dobrovske osnovne šole je bila ob vstopu v novo šolsko leto tako lepša. Upamo, da je bili morda tudi zato vstop za učence prijetnejši.

Nadja Prosen Verbič, fotografija: NPV

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!