Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 18.11.2018

oblačno
Danes bo v zahodni Sloveniji delno jasno, drugod pretežno oblačno. Predvsem na Kočevskem bo občasno naletaval sneg. Pihal bo vzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja, ki bo čez dan nekoliko oslabela. Najvišje dnevne temperature bodo od 1 do 5, na Goriškem in ob morju do 10 °C.
1°C | 6°C
ponedeljek, 17.11.2018
3°C | 8°C
torek, 19.11.2018
2°C | 4°C
sreda, 20.11.2018
2°C | 2°C
četrtek, 21.11.2018
2°C | 4°C
Opozorila
Nedelja, 18.11.2018 ob 6h
V nedeljo zjutraj in dopoldne bodo najmočnejši sunki burje predvsem v Vipavski dolini še presegli hitrost 100 km/h.
1°C
6°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Za veselje otrok


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA

| |
14.09.2017      10:29
A A

Za veselje otrok


Predstavniki občine Dobrova - Polhov Gradec skupaj s predstavniki osnovnih šol Polhov Gradec in Dobrova redno spremljajo urejenost in ustreznost opreme in prostore, v katerih zavoda izvajata vzgojno-izobraževalne programe. Poletje in počitnice, ko ti prostori samevajo, so najprimernejši čas za posodobitve, obnove in popravila.


Deli:

Letošnje počitnice so bile delovne v vseh enotah. Sredi avgusta se je ustrezno uredilo zunanje igrišče pri podružnični osnovni šoli Črni Vrh, kjer se je dodatno postavila nova dvojna gugalica. Ta je že poskrbela, da so bili odmori črnovrških osnovnošolcev živahnejši. Nove gugalnice so se razveselili tudi malčki iz vrtčevske enote Brezje. V počitniških mesecih je potekala tudi obnova lesenega dela fasade na Osnovni šoli Dobrova. Obnovitvena dela so bila obsežna, saj je bil les zaradi let in vremenskih razmer pošteno načet. Izvajalec je les očistil in pobrusil, ga premazal z zaščitnimi sredstvi in opravil lakiranje, dotrajane lesene plošče pa je v celoti zamenjal. Podoba dobrovske osnovne šole je bila ob vstopu v novo šolsko leto tako lepša. Upamo, da je bili morda tudi zato vstop za učence prijetnejši.

Nadja Prosen Verbič, fotografija: NPV

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!