Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.04.2018

pretežno oblačno
Ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Jutranje temperature bodo od 6 do 12 °C.
10°C | 27°C
torek, 24.04.2018
12°C | 25°C
sreda, 25.04.2018
11°C | 26°C
četrtek, 26.04.2018
11°C | 26°C
Opozorila
Nedelja, 22.4.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
27°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Za veselje otrok


OBČINSKE, OSNOVNA ŠOLA

| |
14.09.2017      10:29
A A

Za veselje otrok


Predstavniki občine Dobrova - Polhov Gradec skupaj s predstavniki osnovnih šol Polhov Gradec in Dobrova redno spremljajo urejenost in ustreznost opreme in prostore, v katerih zavoda izvajata vzgojno-izobraževalne programe. Poletje in počitnice, ko ti prostori samevajo, so najprimernejši čas za posodobitve, obnove in popravila.


Deli:

Letošnje počitnice so bile delovne v vseh enotah. Sredi avgusta se je ustrezno uredilo zunanje igrišče pri podružnični osnovni šoli Črni Vrh, kjer se je dodatno postavila nova dvojna gugalica. Ta je že poskrbela, da so bili odmori črnovrških osnovnošolcev živahnejši. Nove gugalnice so se razveselili tudi malčki iz vrtčevske enote Brezje. V počitniških mesecih je potekala tudi obnova lesenega dela fasade na Osnovni šoli Dobrova. Obnovitvena dela so bila obsežna, saj je bil les zaradi let in vremenskih razmer pošteno načet. Izvajalec je les očistil in pobrusil, ga premazal z zaščitnimi sredstvi in opravil lakiranje, dotrajane lesene plošče pa je v celoti zamenjal. Podoba dobrovske osnovne šole je bila ob vstopu v novo šolsko leto tako lepša. Upamo, da je bili morda tudi zato vstop za učence prijetnejši.

Nadja Prosen Verbič, fotografija: NPV

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 458
Izšla: 26.03.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
April 22 23 24 25 26 27 28 29 30 1
22.04.2018
Danes ni dogodkov.

Bodite prvi pri oddaji mnenja.