Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Danes bo pretežno oblačno, ponekod v vzhodni Sloveniji bo občasno še možen rahel dež. Dopoldne se bo v zahodni Sloveniji delno zjasnilo. Predvsem v Prekmurju in deloma na Štajerskem in Koroškem ter na Gorenjskem vzdolž Karavank in Kamniških Alp bo pihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 9 do 13, na Primorskem do okoli 17 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Ponedeljek, 23.10.2017 ob 8h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Za nami so že prve seje novoustanovljenih ......


OBČINSKE

| |
14.11.2014      9:10
A A

Za nami so že prve seje novoustanovljenih svetov krajevnih skupnosti


Župan Franc Setnikar je v mesecu novembru sklical prve, konstitutivne seje sveta krajevnih skupnosti v Občini Dobrova - Polhov Gradec. Na sejah so bili brez zapletov potrjeni mandati članom sveta vseh štirih krajevnih skupnosti in izvoljeni tudi predsedniki krajevnih skupnosti. Župan je vsem novoizvoljenim članom sveta čestital, kakor tudi predsednikom krajevnih skupnosti, in jim zaželel tvornega sodelovanja v zadovoljstvo vseh krajanov z željo, naj se občina razvija v dobro vseh, predvsem z dobrim sodelovanjem krajevnih skupnosti, ki so ožji del občine in na terenu predstavljajo neposreden stik z občani, po naseljih, kjer so bili izvoljeni in katera zastopajo pri opravljanju svojih nalog.


Deli:

Krajevna skupnost Dobrova ima 12 članov, izmed katerih je bil izvoljen za predsednika Marjan Pograjc, ki je funkcijo predsednika opravljal že v preteklem mandatu. Za podpredsednika je bil izvoljen Andrej Urbančič. Za naselje Osredek pri Dobrovi je bil izvoljen Niko Kršinar, za Žirovnikov Graben Gregor Jevšjak, za Hruševo Klemen Žerovnik, za Selo Janez Rozman, za Gabrje Franc Rejec, za Šujico Janez Zdešar, za Stransko vas Zoran Jazbec, za Podsmreko Lovrenc Mrak, za Brezje Andrej Urbančič, za Razore - Draževnik Damijan Jarc, za Dobrovo - zahod Marjan Pograjc in za Dobrovo Anton Potočnik.

Krajevna skupnost Polhov Gradec ima 15 članov; med njimi so izvolili novega predsednika, Žiga Sotlarja, ki je nasledil dosedanjega predsednika Dušana Mesa. Za območje novega dela Polhovega Gradca sta bila izvoljena Gregor Čuden in Simon Malovrh, za Polhov Gradec - stari del in Setnico Marjan Malovrh in Marko Čamernik, za Briše Alojzij Stanovnik, za Praproče Janez Yartz, za območje Podreber - Srednja vas Janko Dolinar in Andreja Zajšek, za območje Podreber - Pristava - Ravnik Zdenko Dolenec, za Babno Goro - Belico - Hrastenice - Log Ivo Jarc in Janko Božnar, za Dolenjo vas - Dvor Nada Zorc in Žiga Sotlar, za Selo nad Polhovim Gradcem Janez Marolt in za naselji Setnik - Zalog Marko Gerjolj.

 

Krajevna skupnost Črni Vrh ima 10 članov, predsedniški mandat pa so člani sveta še nadalje zaupali Tončki Dolenc. Za naselje Črni Vrh so predstavniki Darinka Raztresen, Rok Jelovčan in Tončka Dolenc, za Smolnik Klemen Raztresen, Majda Grbec Plestenjak in Marija Končan, za Srednji Vrh Marko Rus in Anica Bradeško in za naselje Rovt Renata Končan in Tomaž Buh.

 

V Krajevni skupnosti Šentjošt nad Horjulom prav tako ostaja na mestu predsednika

dosedanji predsednik, Pavel Malovrh, eden izmed 7 članov sveta krajevne skupnosti. V prvi volilni enoti oziroma za območje Butajnove je bil izvoljen Tomaž Škof, za Medvedov Graben Janez Osredkar, za Planino nad Horjulom Florjan Štravs, za območje Reženije Božo Jurjevčič, za Suhi Dol - Kurjo vas Marko Košir, za Potok Pavel Malovrh in za naselje Šentjošt Janez Oblak.

 

Več o krajevnih skupnostih najdete na povezavi občinske spletne strani: http://www.dobrova-polhovgradec.si.

 

Občina Dobrova - Polhov Gradec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.