Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 15°C
četrtek, 26.10.2017
3°C | 20°C
petek, 27.10.2017
6°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Turistično društvo Polhov Gradec in gostilna ......


TURIZEM, OBČINSKE

| |
23.11.2012      9:22
A A

Turistično društvo Polhov Gradec in gostilna Pograjski dom


Turistično društvo Polhov Gradec je lastnik gostilne Pograjski dom, ki so jo člani društva s prostovoljnim delom zgradili v šestdesetih letih prejšnjega stoletja. Gostilna je v preteklosti doživljala svoje vzpone in padce in le-te doživlja še danes. Zob časa je neusmiljen, tudi do objektov, ki bi brez rednega vzdrževanja začeli hitro propadati. Tekoče vzdrževanje za seboj potegne cel kup finančnih stroškov, ki so žal neizogibni.


Pograjski dom
Pograjski dom
Deli:

Turistično društvo Polhov Gradec ima od februarja 2009 najemno pogodbo z ga. Ireno Mrežar od katere je iz naslova najemnin od sklepa pogodbe do oktobra leta 2012 prejelo 25.800 evrov. 

V zadnjih štirih letih je društvo za objekt namenilo 24.022,11 evrov lastnih sredstev, kar pomeni 93 procentov sredstev iz naslova najemnin. Do konca leta bo društvo poskrbelo še za obnovo strehe nad jedilnico, za kar namerava odšteti dodatnih 3.500 evrov.

Vsa dokumentacija in prejeti računi bodo na voljo za vpogled na našem občnem zboru, ki bo predvidoma v marcu 2013. Točen datum bo objavljen na spletni strani www.td-polhovgradec.si.

UO TD Polhov Gradec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.