Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
13°C
5°C
JUTRI
11°C
5°C

Množično testiranje na SARS-CoV-2 v naši občini

V več slovenskih občinah so prejšnji teden pričeli z množičnim testiranjem na SARS-CoV-2 s hitrimi antigenskimi testi.


Prebivalce občine Dobrova - Polhov Gradec obveščamo, da množično testiranje v naši občini zaenkrat še ne bo organizirano. Hkrati pa občane pozivamo, da svoj interes za udeležbo v množičnem testiranju izrazite z elektronskim sporočilom, ki ga pošljete na e-mail info@dobrova-polhovgradec.si, s pripisom ''Množično testiranje – COVID 19''.

V primeru visokega zanimanja za testiranje, bo točka za brezplačno množično testiranje januarja vzpostavljena tudi na območju občine Dobrova - Polhov Gradec.


Na Ministrstvu za zdravje poudarjajo, da je prostovoljno testiranje s hitrimi testi izjemno pomemben ukrep v času epidemije in visokih tveganj za okužbo, ki pomaga zaustavljati širitev virusa ter hkrati omogoča vsaj omejeno opravljanje določenih dejavnosti. Dodatne točke za množično testiranje bodo po njihovih podatkih organizirane po presoji in glede na potrebe.


Občina Dobrova - Polhov Gradec

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi