Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
18°C
12°C
JUTRI
19°C
10°C
4701

Misijonsko vozilo za Madagaskar je nared, blagoslovljeno bo to nedeljo

V Našem časopisu smo že pisalu o vozilu, ki ga podjetja, obrtniki in prostovoljci iz Polhovega Gradca in okolice iz vojaškega vozila preurejajo v misijonsko vozilo, ki ga bodo na Madagaskarju uporabljali v misijonu Janeza Krmelja. Sedaj je vozilo nared in to nedeljo (4. julija) bo ob 16h v Polhovem Gradcu njegov blagoslov. Vozilo bo namenjeno bolnišnični oskrbi na terenu, temu primerna je tudi notranjost: štiri bolniške postelje, ki se lahko sestavijo v šest sedežev.
Zgodbo o črnem račku, ki se spremeni v laboda, si lahko ogledate v spodnjem you tube videu, seveda pa v nedeljo vabljeni v Polhov Gradec! (gt)

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi