Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Danes bo spremenljivo do pretežno oblačno. Krajevne padavine, deloma plohe in nevihte, ki so že zajele severozahodne kraje, se bodo razširile na vso Slovenijo ter od severa ponehale v večernem ali nočnem času. Nekatere nevihte bodo spremljali močnejši nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča. Najvišje dnevne temperature bodo od 23 do 30, v Beli krajini in Posavju še do 33 stopinj C.
20°C | 27°C
ponedeljek, 26.06.2017
16°C | 30°C
torek, 27.06.2017
17°C | 32°C
sreda, 28.06.2017
18°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
19°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 6h
Danes bodo ob prehodu vremenske fronte nevihte z močnejšimi nalivi, sunki vetra, krajevno bo možna toča.
20°C
27°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Novoletna zabava za otroke


LOKALNE SKUPNOSTI

| |
12.01.2016      8:29
A A

Novoletna zabava za otrokeDeli:

Črni Vrh, 29. december – Otroci so naše največje bogastvo, zato jim posvečamo veliko pozornosti, še posebej v prazničnih dneh. Poleg vseh treh dobrih mož, ki v decembrskih dneh obiskujejo in obdarujejo otroke, naše Kulturno društvo Črni Vrh vsako leto poskrbi za predpraznično novoletno zabavo za otroke. Prav takšno zabavo smo pripravili tudi v torek, 29. decembra 2015, v Domu krajanov Črni vrh.
Ker so se zabave udeležili otroci z zelo različnimi interesi in tudi zelo različnih starosti, od najmlajših do malo starejših, se je dogajalo marsikaj zanimivega. Tisti najstarejši so spremljali in glasno navijali za naše skakalce, nato pa so se pomerili v mini turnirju namiznega tenisa, medtem ko so si mlajši ogledali nekaj krajših risank in se zabavali po svoje. Nekateri so barvali božično-novoletne pobarvanke, drugim pa so animatorke prebirale otroške knjige, o katerih so se tudi pogovarjali. Najbolj zanimivo pa je bilo izdelovanje snežaka velikana. Za najmlajše so bile zanimive tudi žoga in sestavljanke. Ker sta bila med nami dva harmonikarja, je bilo slišati tudi glas harmonike, tako da nam ni bilo niti malo dolgčas. Vse skupaj se je potem končalo zelo sladko. Palačinke, obogatene s čokolado in marmelado, ter topel čaj so popestrili dogajanje. Luči v dvorani so se na koncu počasi ugasnile, otroci pa so odšli domov.

 

Katja Skopec
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.