Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 19.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo predvsem ob morju zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno. Zjutraj bo po nekaterih kotlinah megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 8, na Primorskem od 8 do 11 stopinj.
7°C | 22°C
petek, 20.10.2017
7°C | 20°C
sobota, 21.10.2017
9°C | 19°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 15°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
22°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Kultura

GLEDALIŠKA SKUPINA KUD Dolomiti Dobrova, ......


KULTURA

| |
21.08.2015      8:29
A A

GLEDALIŠKA SKUPINA KUD Dolomiti Dobrova, sezona 2015/16


Vabimo vas, da si zagotovite sedeže za Gledališke dneve na Dobrovi, ki potekajo celo sezono, in sicer je na sporedu vsak mesec ena predstava, od oktobra do marca. Tudi letos smo za vas pripravili zanimiv program, ki vas zagotovo ne bo pustil ravnodušnih.


Deli:

V program smo letos uvrstili šest amaterskih gledaliških predstav iz Slovenije in zamejstva. Če si tudi vi želite enkrat mesečno uiti iz objema svojega kavča in presenetiti svojo drago s prijetnim gledališkim večerom, potem berete pravi članek. Zapomnite si čas in kraj za rezervacijo sedežev in se oglasite. Ne bo vam žal.

 

Predvidene predstave v letošnji sezoni

  • Po motivih iz del Orkester J. Anouilha in Osem žensk R.Thomasa: ORKESTRACIJA – komedija, KUD Franc Kotar Trzin, režija: Tatjana Peršuh.
  • Pro Dario Fo: VSE ZASTONJ – komedija, koprodukcija gledališkega združenja Koroški deželni teater in KD Pameče-Troblje, režija: Peter Militarov.
  • Titus Maccius Plautus:  ALULARIJA – komedija, Dramska družina SKPD F. B. Sedej-Števerjan, Italija, režija: Franko Žerjal.
  • Bertolt Brecht: OPERA ZA TRI GROŠE – komedija, KPD Planina-Sele, režija: Milena Olip.
  • Martin Mcdonagh: BLAZINEC – drama, KUD Zarja Trnovlje-Celje, režija: Tomaž Krajnc.
  • Georges Feydeau: MAČEK V ŽAKLJU – komedija, Loški oder Škofja Loka, režija: Milan Golob.

Pridržujemo si pravico do spremembe programa. Hvala za razumevanje.

 

Če želite ohraniti svoje lanskoletne sedeže, se oglasite pri nas v soboto, 12. septembra 2015, med 9. in 10. uro. Ljubitelji gledališča, ki lansko leto še niste imeli svojega sedeža, pa se oglasite istega dne med 10. in 11. uro ali teden dni kasneje, 19. septembra 2015, med 9. in 11. uro. Najdete nas v dvorani kulturnega doma na Dobrovi.

 

Če ste obe soboti zasedeni, lahko tudi pokličete na telefonski številki 031 344 707 – Miha Prebil ali 031 341 270 – David Tehovnik, ali pa pišete na elektronski naslov gsdobrova@gmail.com, da se skupaj dogovorimo za ustreznejši termin.

 

Sedež za vseh šest predstav si lahko zagotovite po ceni 35 evrov. Kartica za sedež je prenosljiva.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.