Logo MojaObčina.si
DANES
29°C
14°C
JUTRI
30°C
15°C
Oceni objavo

Kmalu pričetek del za izgradnjo parkirišča na Dobrovi

Projekt za izgradnjo P+R parkirišča na Dobrovi, ki bo zagotovil nujno potrebna parkirna mesta v središču kraja, je v pripravi že nekaj časa. Sedaj pa bo projekt vendarle realiziran, saj lahko v kratkem pričakujem pričetek del za izgradnjo parkirišča. Občina Dobrova - Polhov Gradec je letos v aprilu objavila javno naročilo za izbiro izvajalca del. Kot najugodnejši ponudnik je bilo izbrano podjetje V3 d.o.o. Pogodba, ki bo podpisana z izvajalcem, je že v pripravi. Občina trenutno čaka še na izdajo gradbenega dovoljena s strani upravne enote, ki naj bi po pričakovanjih prispelo do konca meseca maja, nato pa bo sledil pričetek gradbenih del. Na makadamskem parkirišču poleg krožišča bo zgrajeno novo P+R parkirišče, ki bo obsegalo 50 parkirnih mest, med drugim tudi za invalide in električna vozila, polnilnico za električna vozila in stojala za kolesa. Novo parkirišče bo od ceste ločeval zeleni pas.

Občina Dobrova - Polhov Gradec

Oglejte si tudi