Logo MojaObčina.si
DANES
15°C
6°C
JUTRI
15°C
9°C
4393

Farni dan in 130 let šentjoških društev

V nedeljo, 11. septembra 2022, je na šolskem igrišču v Šentjoštu potekal Farni dan, ki tradicionalno naznani zaključek poletja in k druženju povabi vse domačine. Minil je v znamenju športa, meddruštvenih iger, kulture in glasbe.

Letos je bil ta dan namenjen tudi proslavitvi treh društvenih obletnic. Ob tej priložnosti je župan Franc Setnikar nagovoril vse obiskovalce Farnega dne in povedal, kako lepo je videti, da prebivalci Šentjošta na številnih področjih in v okviru različnih društev delujejo tako aktivno, pri tem pa več kot uspešno sodelujejo, se povezujejo in skrbijo za razvoj skupnosti.

Kulturno prosvetnemu društvu Ivan Cankar Šentjošt je predal priznanje ob 70-letnici ustanovitve društva, Športnemu društvu Šentjošt priznanje ob 40-letnici delovanja društva, Študentskemu društvu Silaq pa priznanje ob 20-letnici obstoja. Priznanja so v imenu društev prevzeli Meta Oblak, Robert Grdadolnik in Manca Oblak.


l.o.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi