Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

DANES
2°C
-5°C
JUTRI
0°C
-2°C
7402

Dobrodelni koncert za Primoža uspel!

Eno samo veliko srce je bil ta večer, ena sama pesem in dobra misel je prevevala vse nastopajoče, ki so ne le odpeli strastno in srčno, temveč je vsak od znanih glasbenikov namenil poseben pozdrav tudi Primožu – ni ovir za dobro voljo in plemenitost, kajti fakulteta za elektrotehniko je omogočila prenašanje dogodka v živo preko spletnega omrežja Facebook. In ja, Primož je vmes povedal nekaj misli preko velikega platna, saj je "poštar" Gregor prinesel tudi ključek s filmom iz bolnišnice, poleg ostalih duhovitih vložkov, ki so nas krepko nasmejali. Voditelj koncerta je bil znani televizijec Gregor Trebušak ... veste, kaj imata skupnega z našim "poštarjem"? Priimek Trebušak ima eden, drugi pa trebuh ... Hvala vsem sodelujočim za ta čudovit in plemenit večer, predvsem pa vsem obiskovalcem, ki so napolnili dvorano do zadnjega kotička! Več podrobnosti sledi v nekaj dneh, zdaj pa je čas za fotografije!

Sebastjan Vehar

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!