Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 23.10.2017

pretežno oblačno
Zvečer bo oblačno s padavinami, tudi posameznimi nevihtami, ki bodo ponoči od zahoda slabele in do jutra že večinoma ponehale. Ponekod bo pihal severni veter, na Primorskem sprva močna burja, ki bo postopno slabela in do jutra ponehala. Najnižje jutranje temperature bodo od 1 do 8, ob morju okoli 11 stopinj C.
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 17h
Zvečer bo na Primorskem pihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dobrodelni koncert za Primoža uspel!


NOVICE

| |
23.04.2017      9:06
A A

Dobrodelni koncert za Primoža uspel!Deli:
Eno samo veliko srce je bil ta večer, ena sama pesem in dobra misel je prevevala vse nastopajoče, ki so ne le odpeli strastno in srčno, temveč je vsak od znanih glasbenikov namenil poseben pozdrav tudi Primožu – ni ovir za dobro voljo in plemenitost, kajti fakulteta za elektrotehniko je omogočila prenašanje dogodka v živo preko spletnega omrežja Facebook. In ja, Primož je vmes povedal nekaj misli preko velikega platna, saj je "poštar" Gregor prinesel tudi ključek s filmom iz bolnišnice, poleg ostalih duhovitih vložkov, ki so nas krepko nasmejali. Voditelj koncerta je bil znani televizijec Gregor Trebušak ... veste, kaj imata skupnega z našim "poštarjem"? Priimek Trebušak ima eden, drugi pa trebuh ... Hvala vsem sodelujočim za ta čudovit in plemenit večer, predvsem pa vsem obiskovalcem, ki so napolnili dvorano do zadnjega kotička! Več podrobnosti sledi v nekaj dneh, zdaj pa je čas za fotografije!

Sebastjan Vehar


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 452
Izšla: 25.09.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.