Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Popoldne bo sončno z nekaj spremenljive oblačnosti. Nastale bodo krajevne nevihte. Pihal bo jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 29 do 34 stopinj C.
20°C | 29°C
torek, 26.06.2017
18°C | 30°C
sreda, 27.06.2017
18°C | 31°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 32°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 15h
V popoldanskem in večernem času so možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi, ni izključen pojav toče.
20°C
29°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Dobrodelni koncert za Primoža uspel!


NOVICE

| |
23.04.2017      9:06
A A

Dobrodelni koncert za Primoža uspel!Deli:
Eno samo veliko srce je bil ta večer, ena sama pesem in dobra misel je prevevala vse nastopajoče, ki so ne le odpeli strastno in srčno, temveč je vsak od znanih glasbenikov namenil poseben pozdrav tudi Primožu – ni ovir za dobro voljo in plemenitost, kajti fakulteta za elektrotehniko je omogočila prenašanje dogodka v živo preko spletnega omrežja Facebook. In ja, Primož je vmes povedal nekaj misli preko velikega platna, saj je "poštar" Gregor prinesel tudi ključek s filmom iz bolnišnice, poleg ostalih duhovitih vložkov, ki so nas krepko nasmejali. Voditelj koncerta je bil znani televizijec Gregor Trebušak ... veste, kaj imata skupnega z našim "poštarjem"? Priimek Trebušak ima eden, drugi pa trebuh ... Hvala vsem sodelujočim za ta čudovit in plemenit večer, predvsem pa vsem obiskovalcem, ki so napolnili dvorano do zadnjega kotička! Več podrobnosti sledi v nekaj dneh, zdaj pa je čas za fotografije!

Sebastjan Vehar


0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Dobrova-Polhov Gradec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Virtualni asistent
Naš časopis
Številka: 449
Izšla: 29.05.2017
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.