Logo MojaObčina.si

Dobje

DANES
27°C
12°C
JUTRI
24°C
11°C

Javna objava izhodišč Prvih sprememb in dopolnitev občinskega prostorskega načrta Občine Dobje (SD OPN)

Občina Dobje je pristopila k pripravi Prvih sprememb in dopolnitev občinskega prostorskega načrta Občine Dobje, na podlagi Zakona o urejanju prostora (Uradni list RS, št. 61/2017, ZUreP-2) ter v povezavi z 99. členom Zakona o interventnih ukrepih za zajezitev epidemije COVID-19 in omilitev njenih posledic za državljane in gospodarstvo (Uradni list RS, št. 49/20, 61/20, 152/20 – ZZUOOP, 175/20 – ZIUOPDVE in 15/21 – ZDUOP, PKP6).

 

Izhodišča in priloge bodo javno objavljena od dne 30.11.2021 do vključno 14.12.2021. V tem času se izhodišča uskladijo z nosilci urejanja prostora in drugimi udeleženci urejanja prostora, zainteresirani javnosti pa je omogočeno dajanje predlogov in pripomb na izhodišča na naslov Občine Dobje, Dobje pri Planini 26, 3224 Dobje pri Planini ali na elektronski naslov: obcinadobje@siol.net.

 

 

Priloga: Izhodišča za pripravo SD OPN

 

Izhodišča so pripravljena na podlagi:

-        Poročilo o prostorskem razvoju Občine Dobje

-        Prikaza stanja prostora

-        Elaborat pobud in predlogov za spremembo namenske rabe prostora

-        Analiza nezazidanih stavbnih zemljišč

 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi