Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 20.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo precej jasno, predvsem ponekod na Primorskem in na severovzhodu države bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 2 do 8, na Primorskem okoli 10 stopinj C.
6°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
7°C | 21°C
nedelja, 22.10.2017
9°C | 18°C
ponedeljek, 23.10.2017
6°C | 14°C
Opozorila
Četrtek, 19.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

ŠD Cirkulane uradno predalo svojemu namenu ......


ŠPORT

| |
25.06.2012      23:33
A A

ŠD Cirkulane uradno predalo svojemu namenu nov športni objekt


V okviru petega občinskega praznika Občine Cirkulane je v soboto, 16. junija potekala še zadnja pripreditev - otvoritev športnega objekta, tribun s slačilnicami. Za vse občane, posebej pa člane ŠD Cirkulane je bil poseben dan. Ne zgodi se ravno pogosto, da imamo priložnost slovesno odpreti nov objekt, vreden več tisoč evrov in ga predati v rabo mladim in starim, ki so željni športnega udejstvovanja in rekreacije.


Nov športni objekt, slačilnice s tribuno. FOTO: Alojz Šmid
Nov športni objekt, slačilnice s tribuno. FOTO: Alojz Šmid
Deli:

Slovesnostob odprtju se je začela ob 16. uri. V kulturnem programu so sodelovali Mešani pevski zbor KD Cirkulane ter frajtonarja Nejc Kralj in Robert Potočnik. Nekaj o začetkih ŠD Cirkulane je povedal predsednik društva, g. Rajko Klajderič. O poteku in pomenu izgradnje novega objekta pa je spregovoril župan, g. Janez Jurgec. Sledil je svečan prerez traku. Opravili so ga:  predsednik ŠD Cirkulane, Rajko Klajderič; župan Občine Cirkulane, g. Janez Jurgec, ter direktor Cestnega podjetja Ptuj, g. Martin Turk; podizvajalec del. Nato je sledil blagoslov objekta, ki ga je opravil farni župnik, dekan Emil Drev.


Po kulturnem programu so obiskovalci v veselem vzdušju nazdravili novi pridobitvi. Kasneje si  je novopridobljen objekt bilo možno tudi ogledati. To pa seveda še ni bil konec veselega druženja. Po uradnem delu otvoritve je namreč sledila  nogometna tekma med domačo ekipo Cirkulan in pa ekipo Aluminija iz Kidričevega, ki je letos ubranila naslov prvaka v 2. ligi in se odločila storiti tudi korak naprej, tako da je postala novopečeni prvoligaš. 

V večernih urah je zbrane zabaval ansambel Štajerci, pripravili pa so še posebno presenečenje - ognjemet.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Cirkulane!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!