Logo MojaObčina.si
DANES
15°C
4°C
JUTRI
14°C
6°C
Oceni objavo

Poslanka Mojca Žnidarič obiskala Cirkulane

V soboto, 20. 10. 2018 se je na delovnem obisku v Cirkulanah mudila  poslanka državnega zbora Mojca Žnidarič, članica poslanske skupine SMC. Člani SMC Cirkulane smo jo seznanili z aktualnimi projekti, ki potekajo v naši občini, skupaj smo si ogledali nova igrala in fitnes na prostem ob obnovljeni večnamenski dvorani. Projekt je bil sofinanciran s strani države in ga je izvedla Občina Cirkulane. Poslanka je ob obisku pohvalila dosežene uspehe: »Lahko samo potrdim, da ste se krajani dobro odločili, da ste ustanovili svojo občino in si tako zagotovili hitrejši in skladnejši razvoj.  Verjamem, da lahko s skupnim sodelovanjem naredimo še več dobrega za vas, ljudi v Cirkulanah.«

Oglejte si tudi