Logo MojaObčina.si

Celje

JUTRI
22°C
-2°C
SOB.
13°C
4°C
48556

MCC Hostel nudi ugodne nastanitve junakom časa epidemije

MCC Hostel, ki deluje v okviru Celjskega mladinskega centra je ponovno pokazal solidarnost. Na pobudo Popotniškega združenja Slovenije ter v sodelovanju z ostalimi slovenskimi hostli je pripravil posebno akcijo, v kateri priznava popust na nočitev celotni družini, v kateri je vsaj en član družine v času epidemije delal na svojem delovnem mestu.

 

MCC Hostel, ki je svoja vrata odprl 18. maja, bo v zahvalo za trud in požrtvovalnost ponudil 25 % popust za nastanitev celotne družine vsem tistim, ki so v času epidemije še naprej vestno in odgovorno opravljali svoje delo. 

Popust velja za povpraševanja poslana po elektronski pošti mcc.hostel@mc-celje.si in velja za rezervacije do 15. julija 2020.

Veselimo se vašega obiska!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi