Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
24°C
11°C
JUTRI
24°C
10°C
1664

Oblikuj svoje telo z elastiko za vadbo- poceni in enostavno

Iskanje odličnega in poceni pripomočka za vadbo doma je običajno težko delo. Tokrat je rešitev preprosta in prihaja v obliki elastik za trening. So veliko bolj učinkovite, kot si mislite, saj omogočajo upor v obe smeri. Z raznolikimi vajami lahko z eno samo elastiko okrepimo celo telo. So lahke in majhne, tako da jih lahko pospravimo v torbico ali žep in jo odnesemo s seboj v službo, potovanje ali na sprehod. Vaje lahko naredimo kar med pavzo ali na poti, ko nam to časovno ustreza. Obstajajo različne elastike, ki se med seboj razlikujejo v težavnosti in namenu. Preden se odločite za nakup elastike pa si preberite še naš članek, kjer predstavljamo različne tipe elastik, ki so na voljo. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi