Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
18°C
12°C
JUTRI
19°C
12°C
1812

Oblikuj svoje telo z elastiko za vadbo- poceni in enostavno

Iskanje odličnega in poceni pripomočka za vadbo doma je običajno težko delo. Tokrat je rešitev preprosta in prihaja v obliki elastik za trening. So veliko bolj učinkovite, kot si mislite, saj omogočajo upor v obe smeri. Z raznolikimi vajami lahko z eno samo elastiko okrepimo celo telo. So lahke in majhne, tako da jih lahko pospravimo v torbico ali žep in jo odnesemo s seboj v službo, potovanje ali na sprehod. Vaje lahko naredimo kar med pavzo ali na poti, ko nam to časovno ustreza. Obstajajo različne elastike, ki se med seboj razlikujejo v težavnosti in namenu. Preden se odločite za nakup elastike pa si preberite še naš članek, kjer predstavljamo različne tipe elastik, ki so na voljo. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi