Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
10°C
-5°C
JUTRI
12°C
-2°C
2251

Zakaj bi kupovali nov skiro, kotalke ali rolarje če lahko menjate samo iztrošena kolesa.

Imate doma skiro, rolarje, kotalke ali rolko in bi bilo potrebno menjati le kolesa in ležaje pa ne veste kako se lotiti nakupa? 


Pravilna izbira koles za skiro, rolarje, kotalke ali rolko, je lahko težavna naloga, sploh če ne poznamo vseh oznak, s katerimi se srečamo. Za lažjo izbiro vam bomo tokrat razložili, na kaj biti pozoren pri nakupu.

Predstavili vam bomo kako izbrati pravo velikost, primerne ležaje in trdoto koles, če pa kljub napisanem še vedno ne boste vedeli kako se odločiti pa vam predlagamo, da nas pokličete ali se oglasite v g-sport trgovini in bomo skupaj našli ustrezno rešitev. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi