Logo MojaObčina.si

Brezovica

DANES
2°C
-2°C
JUTRI
2°C
-3°C
Deli

Vedno več naših občanov se uči postopkov oživljanja

V sredo 25. januarja smo članice občinske ekipe prve pomoči v Podpeči na povabilo gospe Brede Jesenko iz KORK Podpeč - Preserje izvedle delavnico Temeljnih postopkov oživljanja. Odziv je bil nad pričakovanji kar se tiče številčnosti udeležbe ter pripravljenosti udeležencev na sodelovanje in seznanjanje s postopki nudenja pomoči nekomu, ki mu zastane srce in brez pomoči nima možnosti preživetja.

Posebej veseli smo bili tudi obiska gasilcev in njihovih prvih posredovalcev iz okoliških prostovoljnih gasilskih društev, ki so z nami delili svoje dragoceno znanje in izkušnje. Tudi na tem srečanju je beseda nanesla na naše skupno poslanstvo in potrebo po sodelovanju. Zato lahko v prihodnje pričakujete še več podobnih delavnic v krajih po naši občini. Vabljeni, da se nam drugič pridružite tudi vi in ugotovite, kako malo je v resnici potrebno, da nekomu rešimo življenje.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!