Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 15.10.2018

oblačno
Popoldne bo na vzhodu zmerno, na zahodu in v osrednji Sloveniji pa pretežno oblačno. Občasno bo rahlo deževalo. Najvišje dnevne temperature bodo od 13 do 18, na Primorskem do 20 °C.
10°C | 14°C
torek, 16.10.2018
10°C | 19°C
sreda, 17.10.2018
10°C | 22°C
četrtek, 18.10.2018
9°C | 21°C
petek, 19.10.2018
9°C | 21°C
Opozorila
Ponedeljek, 15.10.2018 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
10°C
14°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Obnovljena zobozdravstvena ambulanta v ......


OBČINSKE, DOGODKI, ZAVODI, ZDRAVJE IN LEPOTA

| |
09.09.2018      20:42
A A

Obnovljena zobozdravstvena ambulanta v PodpečiDeli:

V petek, 7. septembra, popoldan, je v Podpeči potekala otvoritev prenovljene zobozdravstvene ambulante, ki je tako z poleg novega zobozdravnika dobila tudi novo podobo in številne nove priložnosti za zobozdravstveno oskrbo občanov občine Brezovica.

Lepo število udeležencev otvoritve se je lahko sprehodilo skozi prekrasno zgradbo polno nove opreme, ki bo zobozdravniku in njegovim pomočnicam olajšala delo, po drugi strani pa tudi najbolj boječim olajšala prihod na pregled ali resnejši poseg. Že v pritličju nas je pozdravilo veliko zelenja, ki lepša prav vse prostore, vključno s samo zgradbo, ki jo je skozi leta že skoraj popolnoma obrasel bršljan. Po stopnicah smo se vzpeli v prostorno čakalnico, ki ima nove udobne sedeže in televizijo, da čas malo hitreje in udobneje mine. Iz čakalnice vodi pot v moderno opremljeno ambulanto, kjer je takoj vidno, da je šlo veliko misli v udobje pacientov. Ob vstopu te na pultu pozdravi dekorativna čeljust z zobmi osvetljenimi z modrimi lučkami, ozračje pa napolni pomirjujoča glasba. Pacientu gotovo ne bo dolgčas niti na udobnem oblazinjenem stolu, saj ga bo zamotila še ena televizija in ekran, ki prikazuje posnetke narave za še večjo sproščenost.

V nadstropju višje se v prostorih bivše patronažne sestre nahaja še nov zobotehnični laboratorij. V njem se bodo delali vsi protetični nadomestki, kar bo močno skrajšalo čakalne dobe na tem področju, saj bodo pacienti lahko dobili popravljene nadomestke že isti dan. Možna bo tudi implantološka oskrba, rentgen ter seveda vse ostale zobozdravstvene storitve, kot jih nudijo v modernih zobozdravstvenih ordinacijah.

Po zelo zanimivem ogledu novoopremljenih prostorov so se vsi obiskovalci zbrali na balkonu pred čakalnico, kjer sta zbranim na kratko spregovorila župan, g. Metod Ropret in novi zobozdravnik g. Dejan Stojanov. Župan je bil vidno zadovoljen in ponosen na še eno zaključeno investicijo, h kateri je poleg Občine veliko prispeval tudi g. Stojanov. Pošalil se je, da sam sicer ne bo hodil sem, ker ima drugega zobozdravnika, a je vesel, da jim je po veliko truda vendar uspelo obnoviti in bistveno posodobiti zobozdravstveno ambulanto z laboratorijem ter vsem zaželel lepe posege in čim manj bolečin. Tudi zobozdravnik je bil ob tem velikem dnevu ves nasmejan in vesel, da bo lahko pričel z delom v povsem novih prostorih, kjer bo gotovo lahko delal po svojih najboljših močeh v udobnem in sproščenem okolju. Zahvalil se je županu za pomoč in povedal, da ga zelo veseli tudi dejstvo, da bo lahko delal v svojem domačem kraju – v občino Brezovica se je namreč skupaj z ženo in hčerkico, ki sta se tudi udeležili otvoritve, preselil dve leti nazaj. Župan mu je v imenu Občine Brezovica izročil tudi simbolično darilo, bonsaj, vsi obiskovalci pa so prejeli tudi darilne vrečke.

Otvoritev se je zaključila s sproščeno pogostitvijo in druženjem v prostorih nove ambulante, ki v prihodnje morda ne bo tako sproščena, bo pa gotovo poskrbela za najboljše možne pogoje dela in karseda umirjen in udoben obisk pacientov, ki bodo po novem v občini Brezovica deležni ene najboljši zobozdravstvenih oskrb v Sloveniji.

Obvestilo: Prosimo, da se vsi pacienti, ki to želite in ste obiskovali ambulanto Pavle Kinderman, dr. dent. med, čimprej oglasite za ponovno izbiro osebnega zobozdravnika. Glede na to, da ste dobili obvestilo od zavarovalnice, vas prosimo, da se do novega leta oglasite v naši zobni ambulanti Dejan Stojanov, dr. dent. med. Zaradi velikega števila novih pacientov, ki si želite biti na novo vpisani, bomo počakali do 1. 1. 2019. Potem bomo vpisovali paciente do zapolnitve, ki jo narekuje ZZZS. Potem žal ne bomo več mogli vpisovati novih pacientov. To velja tudi za stare paciente Pavle Kinderman, dr. dent. med.

Hvala za razumevanje.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 20
Izšla: 28.09.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Oktober 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
15.10.2018
Danes ni dogodkov.
18.10.2018 | Šole in vrtci
Dream in English: Mr. Spaghetti
18.10.2018 | Družabni dogodki
Potopisno predavanje - Tibet
19.10.2018 | Umetnost
23. ex tempore Breza
19.10.2018 | Kultura
KD Janez Jalen - 1. abonmajska predstava
20.10.2018 | Družabni dogodki
PIRFEST
20.10.2018 | Družabni dogodki
Jesenska prireditev »Pivo in pecivo«
20.10.2018 | Umetnost
Matjaž Javšnik: Striptiz
21.10.201 | Šport
Zelenjak in Palec
24.10.2018 | Šole in vrtci
Ura pravljic

Bodite prvi pri oddaji mnenja.