Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 22.09.2018

oblačno
Zvečer bo pretežno jasno, ponoči pa se bo postopno pooblačilo. Zjutraj bo v severnih in ponekod v zahodnih krajih začelo deževati, sprva bo lahko kje tudi zagrmelo. Jutranje temperature bodo od 12 do 17, na Primorskem od 17 do okoli 20 °C.
16°C | 18°C
nedelja, 21.09.2018
14°C | 30°C
ponedeljek, 23.09.2018
11°C | 25°C
torek, 24.09.2018
13°C | 19°C
sreda, 25.09.2018
4°C | 16°C
Opozorila
Petek, 21.9.2018 ob 18h
Jutri dopoldne bodo predvsem na Gorenjskem, severnem Primorskem in deloma v osrednji Sloveniji možni krajevni nalivi, zaradi katerih pričakujemo močnejši porast hudourniških vodotokov.
16°C
18°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Lokalne skupnosti

Potekal že sedmi Miklavžev sejem


TURIZEM, LOKALNE SKUPNOSTI

| |
06.12.2016      13:07
A A

Potekal že sedmi Miklavžev sejem


Že tradicionalni Miklavžev sejem je letos potekal na prvi decembrski vikend. Organizatorka, ga. Jožica Butko iz šiviljstva Žab′ca, se je letos povezala s podpeškimi gasilci, zato je sejem potekal kar pred njihovim gasilskim domom. Ponudba je bila pestra, saj je svoje izdelke nudilo okoli dvajset različnih stojnic.


Deli:
Miklavžev sejem je potekal že sedmo leto zapored, organizatorka pa vsako leto poskrbi, da se izdelki in stojnice čim bolj razlikujejo. Sejem je potekal od osme ure zjutraj do poznih popoldanskih ur. Obiskovalcem je bila na voljo pestra ponudba čebelarskih in lesenih izdelkov, okrasnih blazin, stenskih ur in voščilnic. Izbirali so lahko tudi med veliko ponudbo oblačil, šalov in pokrival za zimske dni, čevlji in copati, sadjem in zelenjavo, šopki rož, lončarskimi izdelki, raznimi naravnimi dišavami in kremami, različnimi kuhinjskimi pripomočki, sestavljankami, slikami in nenazadnje tudi nakitom. Stojnic pa niso postavljali samo domačini, temveč tudi obrtniki iz Ljubljane in bližnjih okoliških krajev. Podpeški gasilci so poskrbeli za tople napitke pod postavljenim manjšim šotorom.

Miklavžev sejem, ki je povezal tako ponudnike kot tudi obiskovalce, je bil odličen vstop v decembrsko dogajanje, ki bo tudi na južni strani Ljubljanice pestro in zanimivo.

Eva Povirk
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 19
Izšla: 03.09.2018
Poglej Pdf

Bodite prvi pri oddaji mnenja.