Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.07.2018

pretežno jasno
Zvečer se bo nevihtno dogajanje umirilo, ponoči in zjutraj bo pretežno jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju okoli 19 °C.
16°C | 31°C
četrtek, 19.07.2018
15°C | 31°C
petek, 20.07.2018
16°C | 31°C
sobota, 21.07.2018
18°C | 31°C
Opozorila
Torek, 17.7.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Občinske

Božiček na celodnevnem obisku


OBČINSKE

| |
12.12.2016      8:50
A A

Božiček na celodnevnem obisku


Tudi letošnje leto se je v naši občini oglasil Božiček, ki je vsem pridnim brezovškim otrokom razdelil darila. Skupaj z njim so po »celodnevni Božičkovi turneji« potovali tudi pomočniki.


Deli:

Ker pa je bilo letos veliko pridnih otrok, se je Božiček na njegovi celodnevni turneji ustavil na štirih lokacijah, in sicer ob dvanajstih na Rakitni, nadaljeval v Podpeči, Notranjih Goricah in se nazadnje ob peti uri popoldne ustavil še na Brezovici. Spremljali so ga tudi njegovi zvesti pomočniki, med njimi tudi župan Metod Ropret. Brez pomočnikov Božiček ne bi vedel, kateri otroci so bili pridni. Popotovanje je popestrila mladinska sekcija KD Janez Jalen, ki je uprizorila krajšo otroško igrico »Božičkovi tajni agentje v akciji«. Igra, ki jo je napisal in režiral Janez Remškar, prikazuje, kako trdo garajo Božičkovi pomočniki, ki so celo leto v akciji in so pozorni na pridnost vseh otrok na svetu. Včasih jim ponagaja tudi zajček Belko, za katerega glavni agent odloči, da si ne zasluži darila. A ostali prijatelji pomagajo, da do darila pride tudi zajček, ki vedno vsem pomaga.
Najmlajšim je Božiček skupaj s pomočniki razdelil darila, najpogumnejši pa so se lahko z Božičkom tudi fotografirali. Otroci so se obiska zelo razveselili, skupaj s starši pa so napolnili vse dvorane do zadnjega kotička.

Eva Povirk
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Brezovica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Barjanski List
Številka: 18
Izšla: 29.06.2018
Poglej Pdf
Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
17.07.2018
Danes ni dogodkov.
21.07.201 | Šport
Sauleck

Bodite prvi pri oddaji mnenja.