Logo MojaObčina.si
DANES
26°C
16°C
JUTRI
18°C
16°C
Oceni objavo

Obvestilo o popolni zapori ceste Krška vas - Čatež ob Savi

Direkcija Republike Slovenije za infrastrukturo in izvajalec del obveščata, da bo na cesti Krška vas - Čatež ob Savi zaradi asfaltiranja končnega sloja potrebna popolna zapora ceste.
Na državni cesti med Krško vasjo in Čatežem je v teku rekonstrukcija ceste in izgradnja kolesarskih površin. Zaradi asfaltiranja ceste bo med 8. in vključno 12. majem 2023 popolna zapora regionalne ceste R2-419, odsek 1206 Križaj–Čatež ob Savi med km 10,535 (za mostom čez Krko v smeri Brežic) in km 12,155 (v bližini jeklenega mostu čez Savo).

Obvoz bo urejen po državnih cestah na relaciji: Krška vas–Malo Mraševo–Drnovo–Krško–Spodnja Pohanca–Brežice in obratno. Obvoz za lokalni promet, redno avtobusno linijo in intervencijska vozila na nujni vožnji
bo možen po LC 024131 Velike Malence–Čatež.

Dostop do hiš v območju popolne zapore bo v večini omogočen po dogovoru in z navodili izvajalca.

Vsem uporabnikom se zahvaljujemo za razumevanje in strpnost.

Oglejte si tudi