Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sobota, 25.11.2017

oblačno
Ponoči se bo od zahoda postopoma pooblačilo, nekaj jasnine bo zjutraj še na severovzhodu. Tam bo ponekod pihal jugozahodnik. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do 6, na Primorskem od 7 do 10°C.
6°C | 12°C
nedelja, 26.11.2017
2°C | 5°C
ponedeljek, 27.11.2017
-6°C | 6°C
torek, 28.11.2017
-6°C | 6°C
Opozorila
Petek, 24.11.2017 ob 17h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
12°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

KOLEDARSKO LETO KONČANO Z ZMAGO


ŠPORT

| |
16.01.2014      13:33
A A

KOLEDARSKO LETO KONČANO Z ZMAGO


Mlade Braslovčanke se, iz težkega gostovanja pri ekipi Zgornje Gorenjske, vračajo v Savinjsko dolino z tremi zasluženo osvojenimi točkami, s katerimi se držijo tretjega mesta na trenutni lestvici.


Odlično razpoložene igralke z strokovnim vodstom.
Odlično razpoložene igralke z strokovnim vodstom.
Deli:

Statistični podatki kažejo, da so bile odbojkarice ŽOK Braslovče boljše v vseh elementih odbojkarske igre, tako v sprejemu kot tudi v bloku. Samo z blokom so gostje dosegle kar 12 točk (4 na niz, od tega samo Katja Mihevc 7). Domačinke so z začetnimi udarci dosegle 6 točk, Braslovčanke pa 8 (od tega samo Zala Zbičajnik 7). Prosta igralka Špela Bednjanič je bila na sprejemu servisa 79% uspešna, idealni sprejem pa je imela 30%. Domačinke so v blok udarile 12 žog, izven igrišča pa so jih poslale 8; gostje so bile blokirane šestkrat, izven igrišča pa so poslale 7 napadov.Izjava trenerja :

 

Zoran Jerončič: ''Čestitke za težko, a zasluženo zmago. Čestitke igralkam za izvajanje dogovorjenega in vsega, kar spada zraven, da se lahko doseže takšen rezultat, ki nam daje realne možnosti, da še naprej sanjamo in upamo na uvrstitev v modro skupino. Z današnjo zmago je ta lažje dosegljiva, saj so do konca rednega dela preostale le tri tekme, od teh pa kar dvakrat igramo pred domačimi navijači. S tehničnega vidika bi težko kaj dodal, saj so zadeve solidno funkcionirale, v nekaterih prvinah (lahko temu rečem finesah) pa se moremo še izboljšati. Prepričan sem, da nam bo to tudi uspelo. Vodstvu kluba, ekipi in glasnim navijačem ter vsem občanom in tistim, ki nas tako ali drugače podpirajo, želim ob prihajajočih praznikih vesel božič in srečno, zdravo ter uspehov polno novo leto 2014.''


K dobrim željam se pridružujemo tudi iz vodstva kljuba.


Statistika tekme :

 

Zgornja Gorenjska : Braslovče – 0:3 (9:25, 22:25, 23:25)
Braslovče: Bedjanič, Turnšek, Hribernik, Zbičajnik 8, Bergant, Jerman, Markovič 12, Mihevc 10, Marovt, Mihalinec 8, Sobočan 10, A. Hribernik ml. 2.


Izjavi po tekmi :
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Braslovče!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.