Logo MojaObčina.si

Braslovče

JUTRI
15°C
5°C
SRE.
17°C
1°C
5352

PONOVNA JAVNA SEZNANITEV zainteresirane javnosti z oblikovanjem izhodišč za pripravo SD OPN 3

Občina Braslovče zainteresirano javnost in nosilce urejanja prostora obvešča o DODATNI JAVNI SEZNANITVI z oblikovanjem izhodišč za pripravo SD OPN 3.
Na podlagi 3. odst. 108. člena ZUreP-2 je Občina Braslovče zainteresirano javnost in nosilce urejanja prostora dne 17. 6. 2020 na javnem posvetu že seznanila z oblikovanjem osnutka izhodišč za pripravo Sprememb in dopolnitev Občinskega prostorskega načrta Občine Braslovče, št. 3 (SD OPN 3).
Postopek SD OPN 3 se nanaša na zagotavljanje območij za gospodarsko dejavnost in sicer na širšem območju Trnave in Šentruperta ter na zagotavljanje rešitve za mirujoč osebni in tovorni promet s spremljajočo dejavnostjo vzhodno od Šentruperta ter na območja za zagotavljanje nadomestnih kmetijskih zemljišč, ki bodo izgubljena zaradi posegov v Trnavi in Šentrupertu.
Gradivo bo najmanj 15 dni objavljeno na spletni strani občine, in sicer od ponedeljka 14.12.2020 do vključno torka 29.12.2020.
Več si lahko preberete na povezavi: https://www.braslovce.si/objava/263990


Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi