Logo MojaObčina.si

Braslovče

DANES
10°C
3°C
JUTRI
11°C
5°C

Podjetju Kronoterm dve nagradi

Mesec december se je za podjetje Kronoterm pričel praznično. A ne le zaradi prihajajočih praznikov, temveč zaradi kar dveh nagrad, ki jih je prejela njihova toplotna črpalka ADAPT v okviru dogodka Dan inovativnosti 2020. Toplotna črpalka Adapt je namreč postala naj inovacija leta 2020. Med 43 podjetji je Kronotermu uspelo zbrati največ glasov in tako so postali inovacija leta po izboru javnosti. Nagrado pa jim je, poleg javnosti, podelila tudi stroka in sicer srebrno nacionalno priznanje GZS za inovacije.

V imenu Občine Braslovče iskrene čestitke vsem, ki so v podjetju zaslužni za osvojeni nagradi. Verjamemo da ti nagradi nista zadnji in da bosta inovativnost ter znanje podjetje Kronoterm, ponos naše občine, še naprej vodila k novim nagradam in uspehom.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi