Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 25.06.2017

oblačno
Ponoči se bo postopno jasnilo, zjutraj pa bo na severozahodu in severu spremenljivo oblačno. Tam so možne že manjše padavine. Najnižje jutranje temperature bodo od 15 do 22 stopinj C.
20°C | 32°C
torek, 26.06.2017
17°C | 31°C
sreda, 27.06.2017
17°C | 32°C
četrtek, 28.06.2017
18°C | 31°C
Opozorila
Sobota, 24.6.2017 ob 18h
V večernem času so še možne močnejše nevihte s sunki vetra in nalivi.
20°C
32°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

POMLAD Z AKTIVNIM PLANETOM


ŠPORT, TURIZEM

| |
08.05.2014      18:25
A A

POMLAD Z AKTIVNIM PLANETOMRafting na reki Soči
Rafting na reki Soči
Deli:

Letošnja zima nam je podarila veliko snega, kar se pozna tudi na rečnem vodostaju. Posledica tega se bo kazala v maju in juniju, ko se bo ta sneg topil in nas nagradil z odličnim vodostajem. Zaradi tega bi želeli izpostaviti aktivnosti, ki bodo v teh dveh mesecih najbolj primerne za obisk.


Za adrenalinske navdušence bi vsekakor priporočali rafting turo. Rafting je pri višjem vodostaju nepozabno doživetje, polno adrenalina ter velikih valov. Vodnik bo poskrbel za varnost, Soča pa za čudovit doživljaj.

Kajak šola je primerna tako za popolne začetnike kot za izkušene. Višji vodostaj pa nam nudi večjo izbiro odsekov Soče, med katerimi so popolnoma enostavni odseki in tudi odseki, ki so primerni samo za najboljše kajakaše. Izbira težavnosti je torej izbira gostov in inštruktorja.

Za tiste, ki jim vodni športi niso med priljubljenimi, pa je idealna rešitev spust po zip line parku. Štart je v dolini Krnice, od kjer se spuščajo 4 jeklenice. Vsaka od njih je nekaj posebnega, ena je najdaljša,

druga najhitrejša,… Spust se konča 300 metrov nižje, nekoliko nad B postajo Kaninske žičnice. Kaj pričakovati? Veliko adrenalina, hitrost do 60 km/uro, višino do 200 metrov nad tlemi, čudovit razgled na Bovško kotlino in simpatične vodnike.

 

Vabimo vas, da se nam pridružite. Za vač informacij si ogledjte našo spletno stran .  
Povezave:Aktivni planet
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI AKTIVNI PLANET D.O.O.? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!