Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 21.07.2017

pretežno oblačno
Danes bo povečini sončno, popoldne bo v notranjosti Slovenije nastalo nekaj vročinskih neviht. Najvišje dnevne temperature bodo od 28 do 34 stopinj C.
18°C | 33°C
sobota, 22.07.2017
18°C | 31°C
nedelja, 23.07.2017
19°C | 32°C
ponedeljek, 24.07.2017
20°C | 29°C
torek, 25.07.2017
17°C | 25°C
Opozorila
Petek, 21.7.2017 ob 12h
Do ponedeljka bo po nižinah sredi dneva in popoldne velika toplotna obremenitev.
18°C
33°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO


ŠPORT, TURIZEM

| |
02.06.2014      10:51
A A

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO


Pri Bovec šport centru našim gostom nudimo namestitve, prevoze, izposojo koles in ostale športne opreme, ter kombinacije različnih dejavnosti. Naše hostese vam bodo predstavile našo ponudbo, naši vodniki pa vas bodo varno vodili skozi različne aktivnosti: Rafting, kajak, soteskanje, rečni bob, pohodništvo, MTB, jamarstvo, plezanje, ter vožnja z gorskimi skiroji.


Rafting
Rafting
Deli:

Pri Bovec šport centru vam ponujamo široko paleto aktivnosti, ki so primerne tako za mlajše, kot tudi za starejše generacije. 

Rafting
je rečna avantura za vse generacije. Na reki Soči je več odsekov. Nekateri so primerni za tiste, ki si želijo nezahteven, sproščujoč spust in uživajo v opazovanju gorskega sveta iz enkratnega zornega kota, ki ga ponuja Soča. Imamo pa tudi odsek, ki je primeren za vse tiste, ki bi radi bolj adrenalinsko vožnjo.

Vse bolj popularno pa je pri nas tudi kajakaštvo. Kajti pri nas nudimo napihljive kajake, ki omogočajo večjo stabilnost, varnost in so primerni tudi za popolne začetnike!

Soteskanje - edinstveni kanjoni okoliških potokov. Sušec je pravi za uvod v svet soteskanja, saj zaradi svoje bližine in dostopnosti brez prevelikih naporov omogoča prvi preizkus našega obnašanja v senčnem svetu korit, tolmunov in slapov. Fratarica pa zahteva že višjo stopnjo pripravljenosti. na treh slapovih, kjer je vrv obvezna, prosti vrvi zlijemo ali skačemo v tolmune. Za prave adrenalinske navdušence, pa organiziramo tudi soteskanje Predelica, ter Globoški potok.

 

V primeru da niste ljubitelj vodnih aktivnosti, pa imate na voljo tudi veliko drugih dejavnosti.

 

Pohodništvo - spoznajte in začutite čisto moč narave, ki povezuje ljudi na Bovškem. Lokalna turistična vodnica ima za vas pripravljenih 7 različnih programov oziroma pohodov, ki jih prilagaja željam gostov in trenutnim razmeram na terenu. Ogledate si lahko trdnjavo Kluže, dolino lepene, Šunikov vodni gaj, soška korita in še bi lahko naštevali. Odpravite se na pohod - po poti miru, sledeh prve svetovne vojne, z ljubezensko zgodbo Ernesta Hemingweya. Lahko izberete vojaški pohod Čelo ali etno pohod Lemovlje.
Eden izmed programov pa je tudi krožna kolesarska tura po bovški kotlini, saj je v naši ponudbi tudi izposoja e-koles. Na oglede pa vas lahko peljemo tudi s kombijem. 


GORSKI SKIRO - KANIN
Nora zabava za staro in mlado! Najprej vas peljemo na B postajo, kjer se začne 9 km dolg voden spust po makedamski poti v dolino. 
Lepa panoramska vožnja na skirojih posebne sorte vas ne bo pustila ravnodušne!

GORSKI SKIRO - MANGART

Nora izkušnja z lepim razgledom! Prevoz na Mangartsko sedlo, pogled z 2055 m in 18 km dolg spust do Loga pod Mangartom - 1425 m.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Koledar dogodkov Preglej vse
Julij 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
21.07.2017
Danes ni dogodkov.
22.07.2017 | Družabni dogodki
32. KMEČKE IGRE V ČEZSOČI
22.07.2017 | Družabni dogodki
32. KMEČKE IGRE V ČEZSOČI

Bodite prvi pri oddaji mnenja.