Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 19.11.2017

delno oblačno
Danes bo delno jasno s spremenljivo oblačnostjo, zjutraj in dopoldne bo po nižinah tudi nekaj megle ali nizke oblačnosti. Sredi dneva in popoldne bodo nastale posamezne kratkotrajne plohe. Zvečer bo ponekod zapihal severni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 5 do 8, na Primorskem do 13 °C.
2°C | 12°C
ponedeljek, 20.11.2017
-1°C | 13°C
torek, 21.11.2017
3°C | 12°C
sreda, 22.11.2017
5°C | 14°C
četrtek, 23.11.2017
6°C | 13°C
Opozorila
Nedelja, 19.11.2017 ob 6h
Dodatnega opozorila ni.
2°C
12°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO


ŠPORT, TURIZEM

| |
02.06.2014      10:51
A A

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO


Pri Bovec šport centru našim gostom nudimo namestitve, prevoze, izposojo koles in ostale športne opreme, ter kombinacije različnih dejavnosti. Naše hostese vam bodo predstavile našo ponudbo, naši vodniki pa vas bodo varno vodili skozi različne aktivnosti: Rafting, kajak, soteskanje, rečni bob, pohodništvo, MTB, jamarstvo, plezanje, ter vožnja z gorskimi skiroji.


Rafting
Rafting
Deli:

Pri Bovec šport centru vam ponujamo široko paleto aktivnosti, ki so primerne tako za mlajše, kot tudi za starejše generacije. 

Rafting
je rečna avantura za vse generacije. Na reki Soči je več odsekov. Nekateri so primerni za tiste, ki si želijo nezahteven, sproščujoč spust in uživajo v opazovanju gorskega sveta iz enkratnega zornega kota, ki ga ponuja Soča. Imamo pa tudi odsek, ki je primeren za vse tiste, ki bi radi bolj adrenalinsko vožnjo.

Vse bolj popularno pa je pri nas tudi kajakaštvo. Kajti pri nas nudimo napihljive kajake, ki omogočajo večjo stabilnost, varnost in so primerni tudi za popolne začetnike!

Soteskanje - edinstveni kanjoni okoliških potokov. Sušec je pravi za uvod v svet soteskanja, saj zaradi svoje bližine in dostopnosti brez prevelikih naporov omogoča prvi preizkus našega obnašanja v senčnem svetu korit, tolmunov in slapov. Fratarica pa zahteva že višjo stopnjo pripravljenosti. na treh slapovih, kjer je vrv obvezna, prosti vrvi zlijemo ali skačemo v tolmune. Za prave adrenalinske navdušence, pa organiziramo tudi soteskanje Predelica, ter Globoški potok.

 

V primeru da niste ljubitelj vodnih aktivnosti, pa imate na voljo tudi veliko drugih dejavnosti.

 

Pohodništvo - spoznajte in začutite čisto moč narave, ki povezuje ljudi na Bovškem. Lokalna turistična vodnica ima za vas pripravljenih 7 različnih programov oziroma pohodov, ki jih prilagaja željam gostov in trenutnim razmeram na terenu. Ogledate si lahko trdnjavo Kluže, dolino lepene, Šunikov vodni gaj, soška korita in še bi lahko naštevali. Odpravite se na pohod - po poti miru, sledeh prve svetovne vojne, z ljubezensko zgodbo Ernesta Hemingweya. Lahko izberete vojaški pohod Čelo ali etno pohod Lemovlje.
Eden izmed programov pa je tudi krožna kolesarska tura po bovški kotlini, saj je v naši ponudbi tudi izposoja e-koles. Na oglede pa vas lahko peljemo tudi s kombijem. 


GORSKI SKIRO - KANIN
Nora zabava za staro in mlado! Najprej vas peljemo na B postajo, kjer se začne 9 km dolg voden spust po makedamski poti v dolino. 
Lepa panoramska vožnja na skirojih posebne sorte vas ne bo pustila ravnodušne!

GORSKI SKIRO - MANGART

Nora izkušnja z lepim razgledom! Prevoz na Mangartsko sedlo, pogled z 2055 m in 18 km dolg spust do Loga pod Mangartom - 1425 m.

 
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bovec!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!