Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Ponoči bo pretežno jasno, marsikje bo po nižinah nastala megla. Tudi ob morju bo lahko megleno, proti jutru se bo zgostila nizka oblačnost, ki se bo razširila tudi proti Notranjski. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 12 stopinj C.
8°C | 21°C
četrtek, 19.10.2017
8°C | 22°C
petek, 20.10.2017
9°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
11°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
12°C | 18°C
Opozorila
Torek, 17.10.2017 ob 19h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Turizem

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO


ŠPORT, TURIZEM

| |
31.07.2014      16:59
A A

NARAVA NAVDIHUJE, MI VODIMO


Vabimo vas, da se nam pridružite pri spustu z napihljivimi kajaki primernimi za vsakogar!


Deli:

 

Pri Bovec Šport Centru vam nudimo vrsto vodnih aktivnosti, med njimi tudi spust s kajaki. Imamo napihljive kajake, ki omogočajo večjo stabilnost, varnost in so zato primerni tudi za popolne začetnike. Na voljo je več različnih spustov po reki Soči, od lažjih do težjih za tiste, ki že imajo nekaj izkušenj.

 

Poleg spustov se je mogoče vpisati tudi v kajak šolo - gre za 1-dnevni, 2-dnevni ali 5-dnevni tečaj, pri katerem naše izkušnje prenesemo na način, ki vam bo vzpodbudil pravo željo po obvladovanju divje vode. Je šola, ki deluje po mednarodnem sistemu barvnih vesel (Euro Paddle Pass). Po koncu vsak udeleženec pridobi diplomo ter knjižico s potrjenim barvnim veslom - nivojem doseženega znanja.

 

Več informacij na: 031 263 632; http://www.bovec-sc.si/sl/
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Bovec šport center? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!