Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 18.10.2017

pretežno jasno
Danes bo na Primorskem ter deloma na Notranjskem zmerno do pretežno oblačno, ponekod lahko občasno tudi megleno. Drugod bo precej jasno, jutranja megla se bo ponekod zadržala še dopoldne. Proti poldnevu bo začel pihati jugozahodni veter. Najvišje dnevne temperature bodo od 19 do 24 stopinj C.
8°C | 21°C
četrtek, 19.10.2017
7°C | 21°C
petek, 20.10.2017
9°C | 21°C
sobota, 21.10.2017
12°C | 20°C
nedelja, 22.10.2017
13°C | 19°C
Opozorila
Sreda, 18.10.2017 ob 9h
Dodatnega opozorila ni.
8°C
21°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

SOČA ČISTO OD BLIZU S SPORTMIXOM


ŠPORT, TURIZEM

| |
23.05.2014      16:46
A A

SOČA ČISTO OD BLIZU S SPORTMIXOM


Dovolite da vam predstavimo aktivnost ki izvira iz Francije in je vse bolj in bolj popularna tudi pri nas.


Hydrospeed
Hydrospeed
Deli:

Ko so vodiči, ker jim je bilo dolgčas, napolnili juto z rešilnimi jopiči in se spustili po reki ugotovili, da je stvar neizmerno zanimiva in adrenalinska, so kasneje izpopolnili dizajn s plastičnim ohišjem za boljše upravljanje. Zelo hitro se je ta aktivnost prijela in nastal je HYDROSPEED.

 

Hydrospeed ali rečni bob, je primeren za vse ki si želite edinstvene in nepozabne izkušnje v neposrednem stiku z vodo. Rečni bob upravljate sami z pomočjo plavutk,  debelejša neoprenska obleka vas bo v mrzli Soči ohranjala toplejše,  s plavutkami na nogah pa boste premagovali vse brzice, ki vam prekrižajo pot. Naš vodič, ki vas spremlja skozi celo izkušnjo v kajaku, pa bo poskrbel tako za varnost kot tudi zabavo. Tu boste uživali tisti, ki ste pri raftingu takšnih užitkov  prikrajšani.

 

Cena za posameznika je 47€ , tudi tukaj je seveda možen popust če vas je več, ker kakor smo že omenili, rek več nas je bolje je, še vedno drži. Cena vključuje prevoz do vstopnega mesta, ki je v vasici Srpenica , izposojo vse potrebne opreme, od debelejših neoprenskih oblek do plavutk in seveda rečnega boba brez katerega vsekakor ne bi šlo, na koncu pa da ne pozabimo na spremstvo našega vodiča. Po 8km tega nepozabnega doživetja pa vas seveda pričakamo na koncu v vasici Trnovo in vas pripeljemo nazaj, vse kar potrebujete je veliko dobre volje, kopalke in brisača.

 

Za več informacij pa smo vam na voljo na spletni strani.
Povezave:www.sportmix.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI SPORT MIX Turizem? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!