Logo MojaObčina.si

Bovec

DANES
16°C
4°C
JUTRI
21°C
0°C
Deli
3213

KONEC POLETJA? NE PRI SPORTMIXU!!!

Poletna sezona se počasi bliža koncu, vse manj ljudi je po bovških ulicah, dež se pa tako ali tako ni ustavil skozi celo poletje.

A mi se ne damo kar tako, saj pri nas vedno gledamo na pozitivne stvari, ki nam jih mati narava da. Čeprav se počasi vse zaključuje je voda zaradi obilnega dežja popolna za katerokoli aktivnost, tudi tiste, ki v navadnem vročem poletju skoraj niso mogoče, kot je recimo Hydrospeed, najbližje srečanje s Sočo, saj ste ves čas v vodi in z hydrospeedom upravljate sami z pomočjo plavutk in se pri tem nikakor ne tolčete s koleni ob dno, vode je res veliko, ali pa recimo dolga tura z Raftom, vse od Velikih korit pa tja do Trnovega, kar znaša približno 26km na vodi, nikakor ni malo oziroma je že kar manjši izziv.

 

Seveda pa ne pozabite da ponujamo še mnogo drugih aktivnosti za adrenalinsko obarvan, poln dogodivščin na vodi zaključek poletja.

 

Za navdušence nad vodnimi tobogani in raznoraznimi vodnimi parki, ponujamo vodni park ki ga je izklesala narava kar sama, kanjon Sušec, po katerem uživate 2 uri skakanja in spuščanja po naravnih toboganih.

 

Tu je seveda tudi kajak, ki je na voljo prav za vsakogar, od začetnika ki se lahko odloči tudi za sit-on-top kajak in svojo dogodivščino doživi na mirnejšem delu Soče, do izkušenih kajakašev, katere Soča pusti brez besed z svojimi brzicami in nepredvidljivo naravo.

 

Vse kar na vas ostane je da zberete druščino vam najljubših ljudi in se podate na te, še zadnje dogodivščine tega poletja. Več vas je višji so popusti !

 

Za vsakogar ponujamo nekaj, nihče ne ostane izpostavljen!

 

Kje ste vse adrenalina željne duše? Pri SportMixu vas pričakujemo!

 

Več informacij dobite na www.sportmix.si

Povezave

www.sportmix.si

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi