Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 24.11.2017

pretežno oblačno
Ponoči bo predvsem v zahodnih krajih zmerno do pretežno oblačno, več jasnine pa bo proti vzhodu, kjer bo zjutraj lahko po nekaterih nižinah nekaj megle. Jugozahodnik bo prehodno ponehal. Najnižje jutranje temperature bodo od 0 do okoli 6, v zatišnih legah severne Slovenije okoli -2, ob morju 10°C.
6°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
7°C | 14°C
nedelja, 26.11.2017
7°C | 9°C
ponedeljek, 27.11.2017
-4°C | 10°C
torek, 28.11.2017
-4°C | 9°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
6°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Na letališču v Bovcu narašča temperatura


ŠPORT, TURIZEM, EVROPSKI PROJEKTI

| |
27.05.2014      22:22
A A

Na letališču v Bovcu narašča temperaturadolivanje goriva na letališču
dolivanje goriva na letališču
Deli:

Še zadnje organizacijske priprave in v novi preobleki se Bovško letališče lišpa za novo sezono, ki se glede na vremenske pogoje in vsak dan višjo temperaturo nezadržno bliža. Naučiti se moramo veliko novega, glede na zadnje komentarje, ki prihajajo na klubski naslov pa smo na pravi poti. Pod budnim očesom dolgoletnega vodje letališča Dejana Kavčiča, se nam za red in disciplino ni bati, prav tako za urejenost letališča, ki je na zavidljivo visokem nivoju in nemalo pilotov ugotavlja, da se dozdeva  kot bi pristajali na golf igrišču…in z vsemi kozmetičnimi in seveda tudi zelo praktičnimi novostmi tega leta, ki pričakajo tako letalske kot tudi ostale goste, smo lahko vsi ponosno del te zgodbe!
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI AEROKLUB BOVEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!