Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.02.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, predvsem ponekod na Notranjskem in Kočevskem bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 4 °C.
4°C | 5°C
torek, 20.02.2018
3°C | 8°C
sreda, 21.02.2018
3°C | 9°C
četrtek, 22.02.2018
4°C | 6°C
petek, 23.02.2018
4°C | 8°C
Opozorila
Nedelja, 18.2.2018 ob 18h
Do ponedeljka dopoldne bodo na Primorskem na izpostavljenih mestih najmočnejši sunki burje okoli 100 km/h.
4°C
5°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Občni zbor PGD Srpenica


GASILCI IN ZAŠČITA

| |
14.03.2015      21:14
A A

Občni zbor PGD Srpenica


V soboto zvečer dne 28.2.2015 ob 19 uri je v prostorih gasilskega doma na Srpenici potekal občni zbor PGD Srpenica. Poleg številnega članstva PGD Srpenica, so bili na občnem zboru prisotni tudi predsednik GZ Bovec tov. Boris Zorko, predstavnik podjetja TKK Srpenica g. Vojko Kovačič, poslanec DZRS in član PGD Srpenica g. Danijel Krivec, častni poveljnik PGD Bovec tov. Anton Bozja, ter predstavniki sosednjih gasilskih društev. Zaradi drugih obveznosti,pa se zbora ni mogel udeležiti župan Občine Bovec, v njegovem imenu pa se je udeležil podžupan Davor Gašperčič.


Deli:

Po uvodnem pozdravu predsednika PGD Srpenica tov. Edija Melinca je sledilo oblikovanje delovnega predsedstva. Za vodenje zbora je bil imenovan tov. Marko Trebše ml., kateri je v skladu z dnevnim redom predal besedo poročevalcem in sicer predsedniku, poveljniku ter predsednikom komisij v društvu. Na koncu pa je bilo podano še poročilo blagajnika, gospodarja in predsednika NO. Po vseh podanih poročilih je predsednik delovnega predsedstva dal vsa poročila v obravnavo in sprejem. Vsa poročila so bila soglasno potrjena in beseda je pripadla gostom. Kot prvi je spregovoril predsednik GZ Bovec in pohvalil opravljeno delo srpeniških gasilcev ter dobro sodelovanje z GZ Bovec in ostalimi društvi v zvezi. Omenil je tudi dobre rezultate pri pregledu društva s strani GZ  ter poudaril urejenost doma in opreme. Zahvala je šla tudi članicam za njihovo zelo dobro pripravljeno predstavitev društva ob srečanju članic SPR, ki je bilo na Bovškem. V imenu Občine Bovec in kot predstavnik PGD Bovec se je čestitkam pridružil tudi podžupan Davor Gašperčič, ki je zaradi nujnih drugih del opravičil župana Občine Bovec. Poudaril je dobro meddruštveno sodelovanje tako na oprativnem kot organizacijskem področju, na nivoju občine pa poudaril pomen dela gasilcev vseh društev ter kar je najvažnejše, financiranje za delovanje društev in zveze ostaja nespremenjeno. V imenu podjetja TKK Srpenica se je za odlično sodelovanje, za kar obstaja podpisana pogodba med društvom in podjetjem TKK Srpenica, zahvalil Vojko Kovačič ter pohvalil njihovo aktivnost. Podjetje bo še naprej nudilo tako materialno, finančno kot strokovno pomoč društvu za nemoteno opravljanje njihovih vsakdanjih nalog. Besedo so imeli tudi vsi prisotni predstavniki sosednjih društev in pohvalili ter zaželeli še nadaljnjih dobrih meddruštvenih sodelovanj. Na koncu pa je spregovoril še poslanec in član društva Danijel Krivec in v kratkem nagovoru povedal, da društvo deluje 5+. Sam si bo tudi še naprej prizadeval za pridobitev dodatnih finančnih sredstev, saj že dalj časa potekajo tudi v PGD Srpenica  načrti za izgradnjo novega gasilskega doma. Sledil je program dela za leto 2015, katerega je predstavil poveljnik društva Bogdan Kurczewski. Na koncu pa je predsednik GZ Bovec podelil priznanja in odlikovanja najzaslužnejšim članom društva ter plaketo veterana. Zaključek je pripadal spet predsedniku društva, kateri se je hkrati v imenu CZ Občine Bovec tudi vsem zahvalil za njihovo nudeno pomoč ob večjih nesrečah, ter na koncu vse prisotne povabil na pogostitev.

 
Povezave:www.gzbovec.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI GASILSKA ZVEZA BOVEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


GASILSKA ZVEZA BOVEC
GASILSKA ZVEZA BOVEC
TRG GOLOBARSKIH ŽRTEV 008
Tel:041 650 341
Koledar dogodkov Preglej vse
Februar 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
18.02.2018 | Kultura
Koncert komorni orkester NOVA
18.02.2018 | Kultura
Koncert komorni orkester NOVA
19.02.201 | Šport
ZIMSKI TEČAJ SMUČANJA NA KANINU

Bodite prvi pri oddaji mnenja.