Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za petek, 30.06.2017

pretežno oblačno
V prvem delu noči bodo nevihte s krajevnimi neurji od zahoda zajele večji del Slovenije, v drugem delu noči pa prehodno povečini ponehale.
16°C | 25°C
sobota, 01.07.2017
16°C | 25°C
nedelja, 02.07.2017
16°C | 26°C
ponedeljek, 03.07.2017
14°C | 27°C
Opozorila
Sreda, 28.6.2017 ob 18h
Do sredine noči so ob nevihtah še možna krajevna neurja. Močni sunki zahodnega vetra in nalivi bodo ob prehodu hladne fronte najprej (okoli 22. ure) zajeli obalo, nato pa v približno treh urah prešli vso Slovenijo.
16°C
25°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Boris Zorko prejel bronasti znak CZ


GASILCI IN ZAŠČITA

| |
14.03.2015      21:06
A A

Boris Zorko prejel bronasti znak CZ


Na idrijskem gradu je 6. marca 2015 potekala osrednja regijska svečanost ob 1. marcu, mednarodnem dnevu civilne zaščite, na kateri so podelili priznanja najzaslužnejšim organizacijam in posameznikom na področju zaščite in reševanja na severnem Primorskem.


Deli:

       Svečanosti na idrijskem gradu  so se udeležili pripadniki občinskih in regijskega štaba civilne zaščite na  severnem Primorskem, gasilskih društev, gasilskih zvez, gorske reševalne službe in reševalcev  ter drugih operativnih enot, ki v primeru naravnih in drugih nesreč delujejo v  regiji. Zbrane je uvodoma pozdravil idrijski podžupan Bojan Režun, slavnostni  govornik pa je bil poveljnik Civilne zaščite Republike Slovenije Srečko Šestan,  ki je poudaril, da je dan civilne zaščite praznik vseh, ki ob naravnih in  drugih nesrečah skrbijo za varnost in reševanje ljudi. Hkrati je to priložnost  za razmislek, kaj je v sistemu zaščite in reševanja, ki ga Slovenija nadgrajuje  20 let, dobrega in kaj je potrebno za učinkovitejše ukrepanje v nesrečah še  izboljšati. Med prejemniki priznanj je bil tudi Boris Zorko pomočnik komandirja PP Tolmin, sicer pa predsednik GZ Bovec, kateri je prejel bronasti znak CZ. V imenu GZ Bovec mu za prejeto priznanje iskreno čestitamo.
Povezave:www.gzbovec.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI GASILSKA ZVEZA BOVEC? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!