Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.10.2018

delno oblačno
Ponoči bo delno jasno z občasno povečano oblačnostjo, ki jo bo več v vzhodnih krajih. Najnižje jutranje temperature bodo od 3 do 9, ob morju okoli 11 °C.
7°C | 21°C
četrtek, 25.10.2018
6°C | 19°C
petek, 26.10.2018
9°C | 18°C
sobota, 27.10.2018
12°C | 18°C
Opozorila
Torek, 23.10.2018 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
7°C
21°C
delno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Prostovoljstvo

»Še so dobri ljudje!«


PROSTOVOLJSTVO

| |
22.06.2018      10:48
A A

»Še so dobri ljudje!«Deželak in Avdić z borovniškima junakoma.
Deželak in Avdić z borovniškima junakoma.
Deli:

So si bili enotni na Radiu 1, ko sta se tam sredi junija oglasila borovniška mladoporočenca Damjan in Aleksandra Kržič ter Mihi Deželaku izročila kuverto s kar petsto evri. Le dva dni pred tem sta dahnila usodni da. »Poročni šopek je po poroki izginil in so nama rekli, da se bo prodajal. Najprej sva bila proti, potem sva se pa odločila, da bo šel denar, ki se bo zbral od šopka, v dobrodelne namene.« V košari, ki je zaokrožila med svati, je bilo na koncu zajetnih petsto evrov! Kam z denarjem, pa tudi menda ni bila težka odločitev. Te dni je namreč po Sloveniji odmevala novica o zagnani ekipi »Deželaka junaka«, ki je uspela zbrati dovolj prostovoljnih prispevkov, da se bo na morje prvič v življenju lahko podalo več kot 600 otrok. Mladi par so nemudoma povabili v Denis Avdić Show, kjer sta »v živo« predala ta več kot velikodušni prispevek in povečala izkupiček dobrodelne akcije Radia 1 na neverjetnih 157.617 evrov. »Še so dobri ljudje,« so rekli na Radiu 1, mi pa dodajamo, da nam jih v Borovnici nikdar ni zmanjkalo.

 

Damjan Debevec, Foto: Radio1
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Borovnica!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!