Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
13°C
-1°C
PET.
18°C
-1°C
3995

Na Barju je zgorel bivalni zabojnik

Jesenske noči na Barju so praviloma meglene, zato verjetno nihče – razen storilcev – ni opazil, da je v noči s 13. na 14. september v bližini vodnega zajetja na Barju zagorel manjši bivalni zabojnik. Da nekaj ni v redu, so opazili šele prvi jutranji mimoidoči, lastniki barjanskih nasadov, ki so interventnim službam nemudoma sporočili, da se iz zabojnika ob cesti kadi. Dežurni policisti so prispeli na še tleče pogorišče, zato so na pomoč poklicali borovniške gasilce. Ob ogledu je bilo ugotovljeno, da je požar zabojnik in njegovo vsebino (gospodinjske aparate in pohištvo) popolnoma uničil. Policija nadaljuje z zbiranjem obvestil, zato podrobnejših informacij o primeru ne daje. So se pa oglasili zaskrbljeni lastniki okoliških parcel, ki se zdaj bojijo za svoje lesene lope, še posebej če gre v tem primeru za začetek novega piromanskega pohoda, kot ga je borovniška dolina nedavno že izkusila.

 

Damjan Debevec, foto: DD

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi