Logo MojaObčina.si

Borovnica

JUTRI
0°C
-5°C
SOB.
4°C
-7°C
698

Lopovi na delu - onemogočite jim lahek vstop in sumljive osebe prijavite policiji

V zadnjih dveh tednih je v okolici Borovnice prišlo do treh vlomov v stanovanjske ali gospodarske objekte. Vsi so se zgodili v večernem oz. nočnem času. Pri dveh je znano, da sta bila storilca zamaskirana. Policija omenjene dogodke preiskuje, občanom pa svetuje povečano previdnost. Poskrbite. da so vhodi zaklenjeni in da tudi drugače v stanovanja, hiše, garaže in gospodarske poslopja ni mogoče enostavno priti. V kolikor pa opazite sumljive osebe, ki "vohljajo" okoli vaših in sosednjih domov o tem obvestite policijo preko interventne številke policije 113 ali na anonimnega telefona policije 080 1200.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij