Logo MojaObčina.si

Borovnica

DANES
27°C
18°C
JUTRI
29°C
18°C

Razvojna strategija Občine Borovnica 2017–2027+

Občinski svet Občine Borovnica je na svoji 20. redni seji 20. aprila obravnaval tudi osnutek razvojne strategije Občine Borovnica 2017–2027+ ter sprejel sklep o začetku 45-dnevne javne obravnave tega dokumenta. V tem času lahko občani pisno na naslov občine ali preko elektronske pošte andrej.klemenc@borovnica.si posredujejo svoje predloge za popravke, spremembe in dopolnitve prve razvojne strategije občine. Lahko se tudi oglasijo pri odgovornem pripravljavcu strategije, višjem svetovalcu za razvoj in razvojne projekte g. Andreju Klemencu ali ga pokličejo po telefonu 01 750 74 68. Dokument je v času uradnih ur na ogled tudi v sejni sobi občine, na sedežu Občine Borovnica, na Paplerjevi cesti 22 v Borovnici. V elektronski obliki si ga lahko ogledate na spletni strani Občine Borovnica, v razdelku Aktualna obvestila (http://www.borovnica.si/wp-content/uploads/2017/04/Razvojna-strategija-Ob%C4%8Dine-Borovnica_osnutek_za-sejo-OS_april-2017-popravljena.pdf).

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi