Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 26.06.2017

pretežno jasno
Zvečer bodo še krajevne nevihte, ponoči se bo vreme povsod umirilo in do jutra se bo zjasnilo. Po nekaterih nižinah bo nastala megla. Najnižje jutranje temperature bodo od 11 do 17, ob morju 19 stopinj C.
16°C | 31°C
torek, 27.06.2017
16°C | 30°C
sreda, 28.06.2017
17°C | 30°C
četrtek, 29.06.2017
16°C | 25°C
Opozorila
Nedelja, 25.6.2017 ob 16h
Dodatnega opozorila ni.
16°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice Gospodarstvo

Uspešno leto za Vogel


GOSPODARSTVO

| |
12.05.2014      14:36
A A

Uspešno leto za Vogel


Smučišče Vogel je uspešno zaključilo leto 2013 in skupaj z gostinskim delom, ki postaja vse pomembnejši za poslovanje podjetja, doseglo rekordne rezultate.


Deli:

Dosegli smo skoraj 2,9 milijona evrov prihodkov od prodaje (skoraj 14 odstotkov več kot leto poprej) in 136 tisoč evrov čistega dobička. To je bilo drugo leto zapored, ko je podjetje poslovalo z dobičkom, po štirih letih izgub.

 

Za leto 2014 podjetje načrtuje dobre tri milijone evrov prihodkov in dobrih 250 tisoč evrov dobička. Glede na prve tri mesece, ki so bili sicer vremensko izjemno neugodni (predvsem januar in februar), pa smo na pravi poti, da to tudi dosežemo.

 

Pozitivno poslovanje je za podjetje izjemno pomembno, saj bomo le na ta način lahko zagotovili sredstva za nova vlaganja in posodobitve ter širitve, ki si jih vsi tako želimo. Za dosežen rezultat bi se predvsem rad zahvalil zaposlenim, ki so v tej panogi in v turizmu na splošno ključnega pomena. Zavedanje, da se bo le zadovoljen gost z veseljem vračal se krepi in ravno temu dajemo velik poudarek. Izjemna narava, prijazni ljudje, odlična gostinska ponudba, dobro urejene proge in sprejemljive cene - to so in morajo biti naše konkurenčne prednosti.

 

Z veliko količino snega smo lahko tudi letos omogočili prvomajsko smuko. Trenutno pa do predvidoma 23. maja poteka redno vzdrževanje, zato nihalka do takrat ne bo obratovala.

 

 

Boštjan Mencinger, predsednik uprave Vogel, d. d.
Povezave:www.vogel.si
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Bohinj!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!Bodite prvi pri oddaji mnenja.