Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
3°C
-6°C
JUTRI
6°C
-7°C
4211

Zimski časopis in zimska kartica mobilnosti

Turizem Bled je izdal nov zimski časopis, ki je na voljo v slovenskem in angleškem jeziku, konec novembra pa bo na voljo še italijansko-nemška različica. Časopis je namenjen gostom, ki želijo del zime preživeti na Bledu. Vsebuje informacije o bližnjih smučiščih in prevozih, ki so na voljo, zimski ponudbi Bleda, v njem so namigi za preživljanje zimskih uric v naravi, za obisk blejskih znamenitosti, opozarja na velike zimske prireditve, kot so zimska pravljica, svetovni pokal v biatlonu in svetovno prvenstvo v zimskem plavanju. Časopis je brezplačno na voljo v blejskih infocentrih.

 

Letos poleti je Turizem Bled izdal kartico mobilnosti Julijske Alpe: Bled. Kartica je gostom, ki so na Bledu nočili vsaj tri dni, ponujala brezplačne prevoze z obema poletnima shuttloma in avtobusom hop on, hop off ter še nekaj ostalih ugodnosti na področju mobilnosti. 20. decembra bo izšla še njena zimska varianta, ki bo ponujala neomejeno uporabo zimskega shuttla do Kranjske Gore, Krvavca, Pokljuke in Vogla ter brezplačno drsanje na Drsališču z razgledom.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi