Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
20°C
0°C
TOR.
13°C
8°C
Deli
3078

Zimska pravljica

Bled - Na Bledu se vse do 2. januarja obeta vsakodnevno praznično dogajanje v Zdraviliškem parku. Danes ( v nedeljo) bodo ob 15. uri najprej prišli na svoj račun otroci. Žonglerska skupina Čupakabra bo tokrat imela posebnega gosta -  Božička. Sledi koncert Veselih Begunjčanov.

Sledi teden dni zabave in tradicionalnih prireditev -  Legenda o potopljenem zvonu bo na jezerski gladini pod Zdraviliškim parkom zaživela jutri, v ponedeljek, torej na božično popoldne ob 17. uri, krog prijateljstva s tremi ansambli v soboto, 30. decembra, 31. decembra pa tradicionalno silvestrovanje. Na Bledu bodo tokrat kar tri – v Zdraviliškem parku in v trgovskem centru ob 22h, otroško pa se v trgovskem centru začenja ob 15. uri.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi