Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
30°C
15°C
JUTRI
30°C
15°C
4753

Zdravka Koman Mežek odhaja v pokoj

Ginekologinja Zdravka Koman Mežek se je po trinajstih letih dela v zdravstvenih domovih na Bledu in v Bohinju odločila, da se upokoji. Kot je sporočila, se iz srca zahvaljuje vsem pacientkam, ki so bile toliko let del njenega življenja. Pomagala je mnogim, s svojim delom reševala življenja in pomagala, da so nova zdrava prišla na svet. Svoje delo je opravljala vestno, pozorno in z ljubeznijo.

Njeno ordinacijo bodo prevzele tri ginekologinje iz Splošne bolnišnice Jesenice, in sicer Eva Torkar, Anita Frelih Fabjan in Katja Toplak. Pacientke dr. Komanove bodo ob svojem prvem obisku dispanzerja lahko izbrale novo zdravnico. Sestra Marja ostaja v dispanzerju.

Zdravki Koman Mežek hvala za vso predanost in visoko strokovnost!

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi