Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
2°C
-2°C
JUTRI
4°C
-5°C

Zaključek 5. Ex-tempora Bled prestavljen za nedoločen čas

Kot smo poročali, na Bledu v organizaciji slikarskega društva Atelje Bled poteka letošnji Ex-tempore. Slikarji in slikarke svoja dela pripravljajo doma, zato glede tega ni problemov, so pa bili organizatorji prisiljeni prestaviti zaključno slovesnost, s tem pa tudi rok za oddajo del.

 

Kot je sporočila predsednica društva Zora Završnik, se je Prireditveni odbor 5. Ex tempora Bled 2020 odločil, da bodo oddajo del  v oceno strokovni žiriji, ki bi morala biti v nedeljo, 18. 10., prestavili za nedoločen čas, posledično se prestavi tudi delo strokovne žirije, razglasitev nagrad in postavitev razstave. Zaključek 5. Ex tempora Bled bodo zagotovo izvedli, a so primorani počakati na sprostitev omejitvenih ukrepov do te mere, da bodo za vse udeležence zagotovljeni enaki pogoji oddaje del.  

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi