Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
3°C
-6°C
JUTRI
2°C
1°C
8141

Volitve članov sveta javnega zavoda Turizem Bled

V ponedeljek, 22. novembra, so bile volitve v nov svet javnega zavoda Turizem Bled. V skladu s sprejetim odlokom svet zavoda sestavlja sedem članov oziroma članic, od tega so štirje predstavniki ustanoviteljice, torej Občine Bled, ki še niso imenovani.

Svet sestavljata tudi predstavnik iz sfere hotelirjev oziroma turističnih podjetij na Bledu in predstavnik sobodajalcev. Kot predstavnica hotelirjev je bila direktorica hotela Astoria, mag. Sabina Rešek, ki je bila tudi edina kandidatka.

Za predstavnika iz sfere sobodajalcev je glasovnice oddalo 96 volivcev.

Za Draga Jana je glasovalo 23 volivcev.

Za Ano Marijo kovač je glasovalo 7 volivcev.

Za Jožeta Sokliča je glasovalo  6 volivcev.

Za Alešo Mušič je glasovalo 21 volivcev.

Za Luka Poklukarja je glasovalo 38 volivcev.

Ena glasovnica je bila neveljavna.

 

Z 38 glasovi je bil za člana sveta zavoda Javnega zavoda Turizem Bled izbran Luka Poklukar.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi