Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
2°C
-4°C
PON.
2°C
-4°C
Deli
2205

Visoki obiski na Bledu

Med obiski kronanih glav na Bledu bo odslej tudi liechtensteinski princ Nikolas s soprogo. Med drugim si je par ogledal tudi otok, kjer ju je sprejel župnik dr. Ferkolj. Obisk sta spremljala tudi dosedanji veleposlanik v Švici in Liechtensteinu Franc Mikša s soprogo Amalijo, ki je naredila film o Rikliju, ki je na festivalu v Portu prejel glavno nagrado.

Princesa Jelisaveta  Karadžordžević je Bled obiskala 14. septembra.    

Med visoke in državniške obiske Bleda bomo zapisali tudi obisk ministra za kmetijstvo Ljudske republike Kitajske Hana Changfuja, ki je grad obiskal v spremstvu slovenskega resornega ministra Dejana Židana in blejskega župana Janeza Fajfarja. 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij