Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
9°C
-4°C
JUTRI
6°C
1°C
Deli
2950

Vabljeni v Zdraviliški park!

Bled - V Zdraviliškem parku na Bledu bo danes ob 17. uri nastop Godbe Gorje ob državnem prazniku. Koncertni popoldnevi se potem obetajo vse do 2. januarja.

Jutri bo nastopila Ljubica Špurej, v četrtek, 28. decembra Hamo&Tribute to love, v petek CoverLover, v soboto pa se na Bledu že ob 16. uri obeta Krog prijateljstva okoli Blejskega jezera, v Zdraviliškem parku pa bodo nastopili Vili Resnik, 30 stopinj v senci in John F. Doe.

Silvestrovo bo na Bledu zares pestro, saj bo najprej ob 15h v Trgovskem centru silvestrovanje za otroke, ob 22h pa bosta kar dve silvestrovanji na prostem – v Zdraviliškem parku z Gregorji in v trgovskem centru z Ginom in sedem člansko pop zasedbo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij