Logo MojaObčina.si

Bled

JUTRI
17°C
10°C
ČE.
18°C
2°C
5166

V Bodeščah, na Koritnem, delu Koritenske in delu Alpske v sredo, 5.5., ne bo vode

Komunalno podjetje Infrastruktura Bled d. o. o. obvešča uporabnike pitne vode na območju naselij: Bodešče, Koritno, Koritenska cesta od hišne številke 19 dalje in Alpska cesta, hišne številke 11, 13, 15, 17, 19, da bo v sredo, 5. 5. 2021, od 8. do 12. ure zaradi nujnih vzdrževalnih del na javnem vodovodnem omrežju, prekinjena oskrba s pitno vodo.

 

Priporočamo vam, da po končanju del, pred prvo uporabo vode, pustite, da voda na vseh izlivkah teče vsaj nekaj minut, da se iz hišnega vodovodnega omrežja odstranijo morebitne nečistoče. Pred izpiranjem naj se z vodovodnih pip in prh odstranijo vse mrežice, po izpiranju in pred ponovno montažo pa naj se najprej očistijo.

 

Hvala za razumevanje.

 

Infrastruktura Bled d.o.o.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi