Logo MojaObčina.si

Bled

DANES
18°C
4°C
JUTRI
17°C
10°C
8141

Tržnica Bled je odprla svoja vrata

Občinski svet Občine Bled se je pomladi odločil, da bodo na prostoru bivše bencinske črpalke »Petrol sever« uredili tržnico. Bledu je uspelo, da so stavbo obnovili v pol leta, novo tržnico, ki jo Bled zelo potrebuje, pa so odprli v soboto, 10. oktobra, ob 10. uri. Ponudba bo sprva omejena na soboto in nedeljo, prilagajala pa se bo potrebam občank in občanov ter ponudnikov in ponudnic. Za enkrat bo tržnica odprta vsako soboto in nedeljo od 8. do 12. ure.

 

Hrana, ki bo na voljo na tržnici, bo v čim večji meri pridelana na ekološki način. Ker na Bledu ni dovolj ponudnikov ekološke hrane, ti prihajajo tudi s širše okolice Bleda. V samem naboru je trenutno deset ponudnikov.

V pokritem delu tržnice, s katero upravlja javno podjetje Infrastruktura Bled, bo od prihodnjega leta naprej tudi trgovina brez embalaže. Celotna investicija je vredna okoli 90.000 evrov. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi