Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 20.08.2018

pretežno jasno
Ponoči bo povečini jasno. Najnižje jutranje temperature bodo od 12 do 17, ob morju okoli 20°C.
14°C | 31°C
torek, 19.08.2018
14°C | 30°C
sreda, 21.08.2018
15°C | 31°C
četrtek, 22.08.2018
15°C | 31°C
petek, 23.08.2018
16°C | 30°C
Opozorila
Nedelja, 19.8.2018 ob 18h
Dodatnega opozorila ni.
14°C
31°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Novice

Slovenija na borzi ITB Berlin kot odlična ......


TURIZEM

| |
07.03.2018      1:32
A A

Slovenija na borzi ITB Berlin kot odlična destinacija za kulturna doživetjaDeli:

Bled - Slovenija se bo na borzi ITB Berlin (7.-11.3.2018) predstavila s izpostavljeno tematiko kulturnega turizma.

Slovenija, v organizaciji Slovenske turistične organizacije, se bo na letošnji borzi ITB Berlin, po uspešni predstavitvi Slovenije kot Convention & Culture partner leta 2017, tudi tokrat predstavila na tradicionalni lokaciji, v hali 17, št. stojnice 109, s tematiko kulturnega turizma. Animatorji Združenja zgodovinskih mest Slovenije bodo obiskovalce popeljali skozi lepote in tradicijo najstarejših ter najbolj slikovitih zgodovinskih mest Slovenije, animatorji Postojnske jame z mogočnim Predjamskim gradom pa bodo obiskovalce povabili v mističen srednjeveški tabor pod največjim jamskim gradom na svetu, ki ostaja nepremagan že več kot 800 let. Obiskovalci bodo lahko sprejeli izziv in postali vitez mogočnega Predjamskega gradu, ali pa se preizkusili v kateri od zanimivih srednjeveških iger.

Na slovenski stojnici se bodo tudi letos predstavila številna podjetja, to je kar 30 predstavnikov slovenskega turističnega gospodarstva: Hoteli Bernardin, M Tours, Maribor –Pohorje, Lifeclass Portorož, Terme Krka, HIT Alpinea Kransjka Gora, Sava Hotels & Resorts, Postojnska jama & Hotel Jama, Slovenska Istra, Hotel Aleksander 5* Rogaška Slatina,  Adria Airways, Unitur Hotels & Resorts, Zavod za turizem, šport in kulturo Kamnik, Kompas d.d., Turizem Ljubljana, ETC Adriatic, Hotel Jezero****, Bohinj Eco Hotel, Združenje zgodovinskih mest Slovenije, Terme Olimia, Kobilarna Lipica & Hotel Maestoso, Golte Hotel & Mountain Resort, Slovenia Green, Park Škocjanske jame, Turistična agencija za invalide NoLimits Tours, Dežela Celjska, Union Hotels, Destinacija Rogaška Slatina, Rimske terme, Julijske Alpe.

Poleg aktivnosti na slovenskem razstavnem prostoru bo v četrtek, 8. marca v večernih urah v restavraciji Super – Bikini Berlin Shopping Center potekal slovenski večer za poslovne partnerje.

Turistična borza ITB Berlin se po pomenu in velikosti uvršča v sam vrh mednarodnih turističnih borz. Borzni prostor in spremljevalnimi dogodki predstavljajo celoten produktni spekter turistične industrije. Borza se osredotoča na zadnje trende v turizmu in je kraj, kjer se ponudba sreča s povpraševanjem.

Leta 2017 je na borzi ITB Berlin sodelovalo 10.000 razstavljavcev iz več kot 180 držav in 5 kontinentov. Borzo je obiskalo 109.000 poslovnih obiskovalce, 51.000 splošnih obiskovalcev in 1000 izbranih kupcev, so sporočili iz Slovenske turistične organizacije.

V okviru Julijskih Alp se bodo na sejmu predstavile destinacije Bled, Bohinj, Gorje, Radovljica, Žirovnica, Jesenice in Kranjska Gora.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Blejske novice? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Blejske novice
Blejske novice
CESTA SVOBODE 13
Tel:(04) 575 01 00

Bodite prvi pri oddaji mnenja.

Radio v živo