Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za ponedeljek, 19.02.2018

oblačno
Ponoči bo oblačno, predvsem ponekod na Notranjskem in Kočevskem bo občasno rahlo snežilo. Pihal bo severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Najnižje jutranje temperature bodo od -5 do 0, na Primorskem do 4 °C.
0°C | 1°C
torek, 20.02.2018
-2°C | 4°C
sreda, 21.02.2018
0°C | 4°C
četrtek, 22.02.2018
-1°C | 2°C
petek, 23.02.2018
-1°C | 3°C
Opozorila
Nedelja, 18.2.2018 ob 18h
Do ponedeljka dopoldne bodo na Primorskem na izpostavljenih mestih najmočnejši sunki burje okoli 100 km/h.
0°C
1°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice

Preureditev priključkov Lisice in Koritno


PROMET, OPOZORILA

| |
29.01.2018      1:17
A A

Preureditev priključkov Lisice in KoritnoDeli:
Bled - Danes se bodo začela  dela v betinskem klancu. Od leškega mostu proti Bledu mimo Lisic se bo cesta razširila v brežino za en vozni pas, obstoječi pas v smeri proti Bledu pa bo postal sredinski zavijalni pas, iz smeri leškega mostu najprej levo za Koritno pa se priključek prestavi 70 metrov višje v klanec. Priključevanje na državno cesto bo izvedeno pravokotno skladno s tehničnimi standardi za ceste. Tudi iz smeri Bleda bo ta priključek dobil delno izvozni pas. Posamezni pasovi bodo med seboj ločeni s cestnimi otoki. Podolgovata, prekinjena otoka zaradi intervencij, pa se nadaljujeta potem na celotni potezi proti Bledu.

Iz smeri Bleda bo sredinski zavijalni pas ravno tako omogočal varnejše zavijanje levo na Lisice. Tudi to križišče bo širše, poleg ceste pa bo vzpostavljena mešana površina za pešce in kolesarje z urejenim prehodom preko sredinskega otoka na drugo stran in nazaj proti Lescam oziroma na staro cesto v Betinu, ki služi kot kolesarska steza in pešpot med Bledom in Lescami. Zaradi tega bo na novo urejeno tudi križišče med kolesarsko in stezo in cesto na Koritno. Dela se bodo pričela z delnimi in polovičnimi zaporami, zaradi hitrejše izvedbe pa bo takrat, ko bo to potrebno,ves promet začasno preusmerjen tudi po stari cesti skozi Betin.
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
ŽELIŠ BITI TUDI V BODOČE NA TEKOČEM S TEM, KAR OBJAVI Blejske novice? x
Naroči se na e-obveščanje in ostani v stiku z nami in ne zamudi več nobene pomembne novice ali dogodka!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!


Blejske novice
Blejske novice
CESTA SVOBODE 13
Tel:(04) 575 01 00
Radio v živo